İdmanlar ve sonrası için yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve burakut tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burakut

burakut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Selamun aleyküm

Kardeşler bu body işlerine yeni başladığımdan dolayı aklıma takılan şeyler var inşallah yardım edersiniz.

bn 20 yaşında 1.82 boylarında 80 kiloyum spora başlamadan önce 90 kiloydm ve az birazda dikkatli yemeyle 2 ayda 10 kilo verdim.Ama 90 kilodan arta kalan göbek yağlarım beni terketmiyor malesef şınav olsun barfix olsun iyiyim ama malesef göbek gitmiyor su içsem fırlıyor dışarı haftada 4 gün spora gidiyorum ve zorlamadan her şeyi yapıyorum.Bunun için ilaç falan kullanmalı mıyım mesela int'de araştırırken yağ yakımı için gnc Antioxidant öneriliyor siz kullandınız mı nasıl acaba veya başka yağ için ilaç var mı ?

2. onur10

onur10 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio yapıyor musun ?

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum evet yağ yakıcılar var.Yağ yakımı için kullanabiliyorsun işede yarıyorlar ama 4 gün spora gidiyorum demişsin galiba bir salona gidiyorsun antrenörün ile konuş yağ oranını ölçtür çıkan seviye kaç olursa olsun yağ oranını %10 un altına çekmeye çalış nasıl? bunu önce antrenörüne sor vücud geliştirme hakkında kendin bilgili insanlardan bilgi almak daha mantıklı , önericeği şey cardio + diyet olucaktır.Diyet zaten ya kendi beslenmene göre bişiyler yaparısın yada bir diyet uygularsın.4gün gidiyorsan naparsın salon 7 gün açıksa 3 gün cardio eklersin(1 saatlik cardio olur bu 30 dk koşu 15 dk bisiklet , 15 dk eliptik bisiklet gibisinden) baktın hala veremiyon programı sertleştirirsin bu programı 4 gün ağırlık girdiğin günün sabahına koyarsın ağırlığada akşama doğru girersin çifter program olur ozaman verirsin emin ol kiloyu.

Sayfayı Paylaş