İdman Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Crixuss tarafından 5 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Crixuss

Crixuss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antakya
    Arkadaşlar ben bodye 1 ay önce başladım.
    Başlangıçta 173 cm boy 76 kg.
    Şimdilerde sadece 2 kg verdim göbek yok ama bacaklarım çok kalın kilo versem dahamı iyi olur yoksa direk ağırlıklaramı yönelmeliyim.

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Bacaklarınızı çalışmalısınız tabiki Cardio ağırlıklı çalışmak yararınızıa olacaktır.Amacınız fit olmaz Yani binevi Zayıflamak ise Ağırlık antremanlarını eksit etmeyin ki Kas kaybı azalsınTahminim Sizin Olmanız gereken Kilo 67-70kg arasında olmalı.

Crixuss bunu beğendi.
  3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bacakların normalde kalın olması genetik aslında hangi bakış açısından bakıldığından bağlı. bence kalın olması bir avantaj. benim üst gövdem çok hacimli değilken bacaklar gayet iyi durumda. eğer hacim istemiyorsanız. bacakları çizmeye çalışmanız. buda süper setli bir bacak programıyla yapılabilir. süper set için sitede arama yapabilirsiniz.

4. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Hocam Arkadaşdaki o Kalınlık sanırım. Yağdan Öte gelen bir şey Yani Kas açısından Değil :D Hani Sert Olsun Kalın olsun da Yumuşak Ve kalın Olunca Oturduğunda bile Oturduğun yerin şeklini alıyor İnsanın Bacakları. :d Buda sanırım hiç iyi bir şey değil.Ya da diğer bi yumuşaklık şekli Kasları Çalıştırmamaktan Öte gelen bir durum oluyor bu da zaten Yeteri kadar kötü.Ya da belirttiğiniz gibi genetiğinde katkısı Çok...

Sayfayı Paylaş