İdeal Kilo acil yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Yaso45 tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim boyum 185 Kilom 79 İdeal kilom 75 mi oluyor 22 kilo vermeme rağmen alt karında çok az yağlanma var sizce 4 kilo daha verirsem bu sorun çözlürümü karnımın altı kaslı üstü yağlı 8 aydır fitness yapıyorum kol kaslarım başlamadan önce 30 du şu an 39 40 arası göğüsde gelişti omuzlarda ama karnımın alt kısmı yağlı özellikle çözümü nedir bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İdeal kilonun kesin bir tanımı yok. Şu anda sağlıklı bir kilodasın. Kaç kilo verirsen yağlarından kurtulacağını kimse bilemez. Yağ yakayım derken kas da yakabilirsin, su da kaybedebilirsin. Yağlarının ne kadar ölçü aldığınla bir ilgisi yok. Proteini sabit tutup, amacın kas yapmaksa kalori miktarını arttıracaksın, yağ yakmaksa azaltacaksın.

Ekleme yapayım, yerinde olsam o boy ve kiloda karın yağlarını dert etmezdim. Yeterli kas kütlesine ulaşınca yağların icabına bakarsın.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Soyle bir ornek vermek istedim. Dogru oldugunu dusnuyorum. Derinin altında ilk yag tabakasından sonra kasların. Yapman gereken kaslarını sisirerek aradaki yag tabakasını yok etmek. aslında butun vucut icin bu mantıkla gidilebilir. kasla sisrmenin yolu da beslenme ve spor.
    Bİlmem dogru anlatabildim mi?

4. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    bende senin gibiyim ama benim durumum biraz daha iyi :) neden dersen 4-5 yıldır yürürken karın kaslarını kasarak yürüdüğüm için artık alıştım hafif bi kasmayla düzleşiyor bırakınca alt kısımda biraz çıkıntı oluyor.göğüs çalışarak kurtulabilirsin diye bişeyler okumuştum.göğüsler şişince normal duruyor.

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    vucutta en son kaybolan bolge alt karin bolgesi orayi bolgesel olarak eritemezsin bununda tek bir formulu var oda vucut yag oranini dusurmen bunun icinde biraz yag yakmaya yonelik antreman ve diyet programi izlemelisin

6. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Herkeze Değerli Yorumları İçin Teşekkürler Amino Asit Tablet + Protein Tozu + Cla + MultiVitamin Kullanıyorum Düzenli Cardio + Kas Geliştirme Antremanı Yapıyorum Haftada 5 Gün 2 Gün Dinleniyorum Beslenmeme Çok Dikkat Ediyorum Alt Karın Yağlarını kafaya Takmamaya Karar Verdim Takınca Bir Şey Değişmiyor Aynen Bu Beslenme Ve Düzende Devam Ediceğim Mutalaka Gidicektir İnancım Tam İradem Sağlam ...

Son düzenleme: 7 Ekim 2013
  7. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    hazır konu varken sormak istiyorum.düzeli bi beslenme programı yapmıştım kendime ama sıkıldım yemeye başladım tekrar yemeye başladım derkende öyle önüme geleni yemiyorum yesem bile belli bi miktarda yiyorum bunun zararı olurmu.özellikle antrenmandan 2 saat önce baya bi karbo alıyorum.antrenmandan sonrada şekerli içecek+baya bi protein.bayadan kastım antrenmandan önce 3-4 tane haşlanmış patates antrenmandan sonrada 6-7 tane yumurta 5-6 tane tavuk butu felan yiyorum fazlamı gelir bunlar.

8. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yaptığın şey çok yanlış şekerli içecek yağlanma yapar + sen günlük düzenli beslenmeni yaparak bunlarıda fazlalık olarak tüketiyorsun kilo alıcağın kesin kalori aşımı yapıyorsun kesinlikle kurtul bu alışkanlıktan eski düzene geri dön çok sıkıldıysan 1 hafta dinlenip kendine ödül verebilirsin beslenme olarakda dinlenme olarakda ama fazlası zarar saygılarımla ...

9. emir186

emir186 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim ben 1.78 boyunda 16 yaşında 85 kiloyum bodye başlıycam kaç civarı olmam lazım

10. Yaso45

Yaso45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle Merhabalar Kilon Boyuna Göre Fazla Yağ Oranını Düşürmek İlk Hedefin Olmalı Öncelikle Body Yerine Fitnessa Başlamalı Cardio + Diyet Yaparak İdeal Yağ Oranına Düşmelisin Uzman Eşliğinde Yapman Tavsiyemdir Saygılarımla ...

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik aciliyet , öncelik vb gibi sıfatları başlıkta kullanmak yasaktır
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş