İcinden cikamadim getirdim buraya yazdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alperenalp tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alperenalp

alperenalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle hayirli aksamlar ben alperen yas 19 boy 186 kilo 77 , 15 yasimda 90 kilo idim sonra bilincsizce kendimi ac birakip 68 kiloya kadar dustum ve bu sene yeni yeni bu kilolara ulastim , vg adina sadece duzensiz olarak dumbell la calistim kollarimi olcmedim ama gorunusu belki biraz da yagdan fena degil simdi skintim surda karin ve ust bacak bolgemde cok yaglanma var bundan kurtulmak istiyorum duz bi karin istiyorum ama o eski celimsiz halime donmek istemiyorum en onemlisi kollarimin incelmesini istemiyorum acaba hem kollarimi calistirip hem kilo versem bunu kollarim incelmeden dengeleyebilir miyim ?

İlk defa bi foruma yaziyorum genelde okurum ve konu yanlis yerde ya da bu daha once sorulmustu uyarisi almak istemedigim icin biraz bakindim sorunum karmasik oldugu icin ayni konuyu bulamadim en uygun yerin de burasi oldugunu dusundum hatam olduysa affola usenmeyip okuyanlara tesekkur ederim

2. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık Antrenmanı + Kardiyo. Klasik body yani.

Unutmaman gereken şey Beslenme. Çok düzgün bir protram hazırlaman gerekiyo

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : yag yakimi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş