İşte yağ oranım ve merak ettiklerim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rahmetli Başkan Kenedi tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rahmetli Başkan Kenedi

Rahmetli Başkan Kenedi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar foruma katılalı yaklaşık yarım saat oluyor. Merak ettiklerim var ve size sormak istiyorum. Boyum 184 kilom ise 83. Arkadaşlar daha önce 82 kiloyken 1 ay spor salonuna gittim ve 78 e kadar inmiştim sonra tekrar kilo aldım. Yaklaşık 3 aydır salona gitmiyorum. Gelelim asıl soruma. Geçen gün ölçüme gittim ve dediğim gibi boyum 184 kilom 83 yağ oranım ise yüzde 15 çıktı. 68 kilo kasa sahipmişim kemiğe ise sanırım 3.5 tarzı birşey dedi. Göbek yağı 5 dendi ama karnım dümdüz sadece az biraz göbek yağı var sarkma. Asıl yağ depolarının bacak kısmında olduğunu düşünüyorum. Bacaklarım baya iridir. Zaten genelde pantolon tercih etmem.

Evet arkadaşlar kilom 83 yağ oranım ise 15. Biraz klişe bir laf ama sixpack veya adonis kası çıkarabilmem için kaç kilo vermem lazım. Birde malum Ramazan geliyor nasıl bir program önerirsiniz?

2. Rahmetli Başkan Kenedi

Rahmetli Başkan Kenedi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ oranı % 12 inin altına düşünce , güzel bir mekik programıyla çıkmaktadır . Adonis içinde aynı şey geçerli fakat adonis kası çıkarmak gerçekten kolay bir iş değil :) Ramazan ayı için bende bir program düşünüyorum 1-2 gün içinde yazarım kendi programımı belki yardımcı olur sana

Sayfayı Paylaş