1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

İşte Tamamen Naturel "Neo""

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Neo tarafından 2 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    yaş 21 kilo 75 boy 183 kol soğuk 39

toplam 3 yıllık deneyim ama 1.5 yıllık çalışma (askerlik, iş güç vs.)

ayrıca tamamen naturel sadece amino+protein

yorumlarınızı bekliyorum (lütfen çok yıkıcı olmasın)
    saygılar

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2007
  2. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden kaçtıki ölçüler dostum sanki kol 39 dan büyü gösteriyor.. birde bel bölgesi biraz incelirse çok daha hoş durabileceğinin kanaatindeyim.. iyi çalışmalar..

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Biraz ince olmakla beraber özellikle ilk fotodaki görünümün baya sağlam. Bu kadar ince olmana rağmen karın kaslarının çok belirginin olmaması ya pozdan kaynaklanıyor ya da karnın çok iyi değil. Kol ve göğüs gayet sağlam duruyor. Gidişat iyi 1,5 yılda naturel olarak bu vücudu yaptıysan, gerisi de gelir arkadaşım. Önkol, omuz ve karın çalışmalarına ağırlık vermeni tavsiye ederim. Çalışmalarında başarılar.
    Not : 1inci foto ile 2inci foto arasında zaman farkı mı var? İkinci fotoda daha bulk gibisin sanki.

4. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    ilk bu spora başladığımda kollar 25 ti kilo 58 filandı

mide kaslarım çok iyidir ama şuan biraz yağlıyım hatta en iyi bölgem bence midem ve göğüs

evet 1. foto ile ikinci foto arasında 2 ay gibi bi fark var 2. foto daha yeni ama yaza doğru daha hatlı olmayı planlıyorum

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    :shock:
    Tebrikler dostum ama 25 gerçekten çok ince, bu kadar ince kola sahip olmuş olduğuna emin misin? Benim annemin kolu 28 ki kendisi ince bir kadındır.
    Yaza doğru atmak lazım yağları definisyon ile gerçekten.
    Kolay gelsin

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bu tamamen naturel lafın enteresan geldi Neo, Pump Forever gibi birisi olursun ya da Hakan79 gibi, üstüne basa basa söylersin, ama zaten vücucunda olağanüstü bir yan yok, doğal olman cok doğal ;)
    Bence biceplerin triceplerin gerisinde kalmis, bence göğüs için pullover yap eğer yapmıyorsan, daha yüksek bir görüntüsü olur göğsünün.
    Pozları çaprazdan verdiğin için, omuzlarının beliyle orantısını, sırtının kalınlığını ve genişliğini, biceplerinin doluluğunu ve uzunluğunu anlamak mümkün değil.
    Flexor bu işten en iyi anlayanlardan birisi, onun önerisi, onden cekilmis ve sırtan cekilmis pozlarını koyman.
    Ayrica tam olarak yan dönerekte bir fotoğraf cektirsen, daha sağlıklı bilgiler verebiliriz.

7. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    kollar ince duruyor.Nedenine gelince bilekler on kol baya iri çünkü.Omuz eksiği görüyorum.Arka on omuz daha iyi olursa memnun kalırsın kendinden.Yana açışla da bombeyi verdiğin zaman omuz daha güzel gözükecek.Ama bunları yaptıktan sonra kolların hepten ince gözükecek.Biceps triceps iyi çalışırsan bu arada çok iyi olacaksın.Göğüsler genel durum iyi.Kanatlar da gözüktüğü kadarıyla parçalı duruyor.Yalnız kilona göre yağlı duruyorsun.Karın kaslarını ihmal etme çalışmaya devam et yaza doğru 2 ay dietle yağları da atarsın...Başarılar diliyorum...

8. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    karasan lafi agzimdan aldin. bende o muhtesem basliktan sonra resimleri görünce biraz hayal kirikligina ugradim.

arkadasim sana gelince biraz yagli gibisin ama iyi bir yoldasin. cok inanilmaz bir vücüdun yok ama gögüslerin gercekte resimde göründügünden daha iri olabilecegini düsünüyorum... bana öyle geldi bana yandan poz vermenden kaynaklaniyor olabilir mi? :?:

bu arada kolun eskiden nasil 25 santimdi bende pek anlayamadim... ama su anda fena sayilmaz. yanliz adrenalinshot in dedigine katiliyorum... kol ve bilek ayni capta neredeyse. her neyse calismaya devam.

saygilar.

9. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2007
  10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    çapraz pozu seviyorsun galiba ama karşıdan bi görebilsek..

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Tessekkur ederim karasan önerime saygı duydugun için buresimde keske dostumuz daha dogal poz verseydi
    kişilerin bazen dogal duruşu poz duruşundan daha iyi olabiliyor buda adelenin yapısından ve sertliğinden yani değişken adele olduğundan kaynaklanıyor yani adamın 50 kolu vardır adeleyi sıkması yada sıkmaması arasında pek goruntu farkı yoktur fakat diğerinde birşey gorunmez fakat sıktığında ortaya guzel bir gorunum çıkar bu benim aklıma arni yi getirdi zamanında b ale yaptığı için bazı yarışmalarda işi pozlada goturmuş donüşleri ve kıvrımları cok iyi kulana bilen birisi :D ewet fazla geyik yaptık

neon dostumuzun hırsı ortada ama naturel olduguda ortada tum adeleler yarışı eşit goturuyor ust gogüsü çalışmış guzel ust açış ve duz açışlarıda yapmış fakat ust ortada buyuk acık var buda üst dar benç bress e davetiye cıkarıyor
    ayrı bir konu trisepsteki orantıyı bicepste yakalayamamış buradada göze batan hammer dumbel, ters barbel cur ,ve cons ayrıca ters barbel bileğindekide eksigi kapatıcak flexor ve extensora etki ettiği için bicepsin bitiminden sonra iyi bir gorunum verecek yapması geneldegerektiği deltoid poteriorun pectoralle buluşması gerçekten güzel buda demektirki ön omuza agırlık vermişin haliyle omuzun arkası boş kalmış burayada 45 derecelik egimde tek dambılla açış yapman gerekecek benden bukadar basarılarının devamını dilerim inş kırmamışımdır :)

12. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir

flexor yorumların için çok teşekkür
    ederim resmen anatomimi anlatmışsın ya valla hayret ettim
    pes yani :eek: :D

ayrıca
    45 derecelik egimde tek dambılla açış nası bi hareket anlamadım :roll:

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Özeline attım gerekli olan cevabı sadece gördüğümü yazdım yardımım dokunduysa ne mutlu bana :D

14. smh

smh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya gerçekten merak ettiğimden soruyorum. fotografta yüzünü niye saklamışsın.. :D hani eskiden flaş tv de kabahat işleyip canlı yayına çıkıp, kafasına kesekağıdı geçirip ( o kesekağıdına göz delikleride açıyolardı :D ) canlıyayında öyle konuşan adamları hatırlattın bana :D

bir benzetme daha :

mubarek insanların fotoları çekildiğinde yüzleri bazen gözükmeyebiliyomuş sende mubarek bir vucutçumusun yoksa :D :D :D

Sayfayı Paylaş