İŞ YERİNDE ÖĞLEN YEMEĞİ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gry666 tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    arkadslar iş yerinde öğle yemeği yemek benim için sorun oluyor genelde yanımda götürdüğümde herkes bakıyor bakıslar rahatsız ediyor onuda gectım cıkan yemekler rezalet ton balıgı yemek artık hergun kötü olmasını gectım kendımı buna alıstırdım madı acıdan sorun olmaya basladı benım ıcın yanımda götürebilecğim pratık (tarifler)ve yapmam gerekenleri sölersenız ben ve benım gibi arkadaslara fikir vermıs oluruz.

2. derek.hale

derek.hale Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ben lise son öğrencisiyim. aynı sorunu bende yaşıyorum. okulda kantinde pis pis köfteler yağlı yağlı burger ler felan var. birde adam onları sabahtan hazırladığı için içlerine mayonez ve ketçapda atıyor. yani kısacası öldürseler yemem onları. bende mecbur evden götürmek zorunda kalıyorum.

akşamdan 1 tabak tavuk göğsü haşlıyorum. pul biber, karabiber felan güzelce yapıyorum. bitane küçük yemek kabım var onun içine koyuyorum bitanede plastik çatal koyuyorum kantinden bitanede ayran alıp öğle arası güzelce yiyorum :)

milletin bakışları konusuna gelirsek bizim çocuklar çok dalga geçiyorlar benle ama yapcak bişe yok :D yaza doğru vücudu yapıncada ben dalga geçicem onlarla :)

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    millet bosver sen. Evden hazirla öyle getir. Millet ne derse desin.

4. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    bakışlara alstım artık bazıları var salca oluyor:mad: yemeğime

5. derek.hale

derek.hale Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    evet onlara ayrı gıcık kapıyorum. adam kantine inip köpek gibi yemek yiyor sonra geliyor bide benim tavuğuma otlanıyor :(

Sayfayı Paylaş