İÇİNİZİ KANATICAK.GERCEKTEN COK ACI

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ZERO tarafından 8 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZERO

ZERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Canlı canlı deri yüzen bu arkadaşların, para kazanmak uğruna Allah'ın can verdiği yaratıklara bu kadar işkence edilmesi öbür tarafta inşallah aynısını kendilerine yapılması hem görülecek şey değil hemde temennim.. :x

3. ZERO

ZERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ulan hiç mi insanlık yok.cekik gözlü *********
    :x :x
    ben keske izlemeseydim.ya eger sizide üzüyordur mutlaka bu sahneler.MOD KARDESLER isterseniz kaldırın bu baslıgı silin yok edin ben bir anda koydum.hani izleyipte buradki insanlarda üzülmesin ben 8 9 saat önce izledim hala etkisinden cıkamıyorum.hele bir sahne var ki hayvan cazın heralde bacagını felen kesmişler.öylece kameraya bakıyor ve gözlerinden yas geliyor.ah ulan size öyle bir tekem tokat dalasın geldiki.suya kanan bir susuz gibi :x

7 Nazik ve Saygılı olun. Uygunsuz dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınalım.Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, duruma gore uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (süresiz uzaklaştırıldığınızda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir). Sarc

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş