ğrenci beslenmesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TheBiKeySah tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheBiKeySah

TheBiKeySah Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben lise 1 öğrencisiyim, çalışırken ağırlıktan önce yağ yakımı için 20dk yürüyüş 20 dk bisiklet bikaç cardio hareketi daha yapıyorum sonra ağırlıklara geçiyorum da, herangi bir diyet yapamıyorum okul tam gün öğlenleri kantinde ekmek arası kfte yada döner tarzı şeyler yiyorum bi ara öğlen yemek yemeyi bıraktım sonra her öğünü yemessek daha çok kilo alıcağımı öğrendim sizce,
    1)kantinde yediğim şeylerin sakıncası var mı?
    2)öğle yemeğini bırakiyim mi?

2. Morphling

Morphling Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    İkisinide yapma. Öğle yemegini bırakmak oldukça saçma bir fikir ki tartışılmaz bile. Kantinde yedigin şeyler bir noktada sakıncalı ama yiyecek hiçbirşey yoksa onlarla idare etmek zorundasın.Sana tavsiyem eger imkanın varsa yemekhaneye gitmen.Evden tost falan yapıp da getirebilirsin.

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bu sorularin cevaplarina forumu dikkatlice incelediğinizde ve arama yaptığınızda ulaşabilirsiniz..

Yine de siz dogru basliklari bulana kadar:

1- Ogle yemegini birakmayin, evden getirin gerekiyorsa
    2- Kantinde besin degeri yuksek az yagli urunleri tercih edin. Ben mesela iki porsiyon tavuk doner alip bir tanesinin sadece icini yedigimi bir tanesinin de ekmeginin yarisini yedigim donemleri hatirlarim. Yag yakimi doneminde temel kaide antremanlari kesmenden protein alimini alip karbonhidrat miktarini azaltmaktir.

bonatschi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş