üstadLar yardım istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kerem08 tarafından 16 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kerem08

Kerem08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu işin eri oLan kişilere ihtiyacım var. 2 yıldır bu sporla ilgileniyorum fakat kucuk bır yerde yasadıgım ıcın salona salon denmez hocası yok hıcbırseyı yok bende kendı salonumu kendm kurdum ve azımle devam edıyorum fakat bı yerden sonra ılerlemıyor hıcbır ilac vs kullanmadım anlamam bunlardan. bunun ıcın bana en ınce ayrıntısına kadar proteınler vs vs bana lazım olabilcek herşeyi bilen birine ihtiyacım var 65 kiloyum yağsız bir vucudum var vucudumu begenıyorm ama ılerlıyemıyorum kullanmam gereken seyleri iyi bilen biri yardım ederse cok ıyı olcak . gercekten gıtmıyor kollar 35 cm kanat omuz fln var ama ılerlemıyor gelısmıyor artık bi el atın allahınızı seversenız :D

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    forumda tüm sorularının cevapları var supplementler bölümüne fln bak araştır..

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : protein tozu, beslenme, bulk, definasyon, beslenme tekniği

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş