üst taraftan kilo almak ve gelişmek istiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve puppy tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. puppy

puppy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    benim boyum 1.72 kilom 55. ancak vücut oranlarıma baktığımda üst tarafım 16 yaş fiziği gibi, bir deri bi kemik, kollarım kürdan gibi, ama kalçam normal ama 97 cm falan çok ince de değil, bacaklarımda normal yani ince yapılı diyemem ve alt bacaklarım hala kalın geliyor bana.göğüslerimde 80 ölçü ama A cup.

cardio çalışmalarına girip toptan yağ yakmaya devam mı etmeliyim? böylece kalçamı ve alt bacaklarımı eritiyorum ama üst tarafım daha da hint fakirine dönüyor. bi yandan bacaklarımı yakarken bi yandan üst tarafımı nasıl geliştirebilirim? yani üst tarafımda bir kadın yumuşaklığı yok ama kas desen kas da yok. ikisine de razıyım ama olmuyor ne yazıkki. orayı geliştiremeyeceksem bari alt tarafımı da ona uydurayım diyorum. ne diyorsunuz bu sorunu yaşayanlar var mı duydunuz mu ne yapmak gerek?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:47 ----------

protein tozu alıp erkekler gibi göğüs sırt kol aletleri ile çalışsam işe yarar mı sizce? bunu ne şekilde yapmak gerek? iyi bir spor salonuna üyeyim bu arada.

2. Victoria

Victoria Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    protein ağırlıklı beslenin,bir yandan kardiyo yapın yağları eritmek için bir taraftan da üst vücut öncelikli ağırlık çalışın. Büyük bir problem değil bu, bir kaç ayda halledersiniz.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    body building sporu erkeklere özgü bir spor değildir bayanlarda yapabilir merak etmeyin estetiklikten istesenizde uzaklaşamazsınız yani ağırlık çalışması yapmalısınız forumu araştırıp temel hareketler çoğunlukta olmak üzere kendinize bir antreman programı çıkarmalısınız ayrıca protein tozunu boşverin şimdilik protein ağırlıklı beslenin ve ağırlık antremanı olmadığı günlerde cardio yapın zamanla hedefinize ulaşırsınız

Sayfayı Paylaş