üst kollarımda ve koltuğumun alt tarafında ağrılar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mortalblow tarafından 11 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mortalblow

mortalblow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 16 yaşında 1.73 boyunda 83 kilo ağırlığındayım.geçenlerde benim sporcu kuzenim geldi 3 4 yıldır body'e gidiyor işte gel seni biblo gibi yapayım 5 6 ayda fit olursun güclenirsin kendine güvenin gelir falan dedi.bende iyi madem gidiyim dedim neyse salı günü başladım sırt çalıştık çarşambada sürekli ağırlık kaldırdık sanırım göğüs calıstık ne çalıştığımızı unuttum ama sürekli ağırlık kaldırdık.neyse gel gelelim 2 gün gittim dinlen dedi dinlenmek onemli dedi bende perşembe günü dinlendim fakat ağrılarım cok oldu ve put gibi oldu göğüs kol kısmım.dün gece sıcak bi duş aldım annemde jel falan sürdü ağrıyan yerlerime biraz rahatladım fakat sabah kalktım cok daha fena ağrıyordu heryerim.şuan kafamdan 10 cm yukardaki tabak dolabını acıp tabağı alana kadar cektiğim acıyı bir ben bi allah biliyor yattığım yerden kalkarken bile cok zorlanıyorum sonra elimi yıkarken bile inanilmaz zorlanıyorum sıvı sabunun akması icin basmam gereken yere basamıyorum okadar dermansız kollarım.ve meme uclarımın yan tarafları yani koltuk altımın aşağısı cok ağrıyor birde dirseğimin yukarısı yani üst kolum inanilmaz kasılıyor ağrıyor ben ne yapcam bugünde spora gitmem lazım kuzen gel birşey olmaz dedi bende ilk zamanlar elimi yüzümü bile yıkayamıyorum zamanla alışcaksın dedi ama kafam cok karısık.boynum omuriliğimin ağrıdığını hissettim son hareketleri yaparken çarşamba günü cünkü cok zorlandım.ne önerirsiniz ne yapmalıyım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:11 ----------

özellikle meme uçlarımın sağ tarafları yürürken bile ağrıyor kolumu kaldırmaya calısınca ise dayanılmaz bir hal alıyor

2. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ilk günden fazla zorlamış seni galiba tekrar gidince uyar hamlığını atana kadar çok zorlamasın seni güzelce dinlen bişeyin kalmaz

Sayfayı Paylaş