üst göğüs ağrısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gnnc144 tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    İyi sabahlar arkadaşlar göğüs-on kol gunumde butterfly başlayp sonra bench press ve sonra üst göğüs yapıyorum ama düz deki gbi ağırlıgı üst te kaldıramıyorm biraz daha zor , deniyincede sol omuzumda bir ağrı oluyor 2 haftada zorlayınca oldu , ağırlıgı azaltınca sorun olmuyor, sonra alt göğüse geciyorum agırlıgı artırınca sorun olmuyor yine.Yani üst gögus arızalı , ne yapmalıyım ?
    iyi forumlar

2. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    üst göğüse fazla basamassın zaten.bende düzde 25 basıyorum fakat pullover denerken 17 basıyorum normal

3. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüs hareketlerinin zorluk derecesi : Incline Bench Press > Bench Press > Decline Bench Press şeklindedir.

Omuz ağrısına gelince o bendede oluyor.Bir ay sol omzum ağrıyor 1 ay sağ omzum :) Doktora gittim fazla zorlamaktan olur dedi.

Neden oluyor diye sorarsan göğüs hareketlerini yaparken omuz ve triceps'te calısır.Yani sen göğüsü zorlarken o adeleleride zorlamış oluyorsun.

4. solodemon

solodemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Bence hareketini yanlıs yapıyosun bende calısıyorum üst gögüs ama omzuma hiç vurmadı suana kadar.

5. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    fazla ağır giriyordu olabilirsin ...

Sayfayı Paylaş