üniversiteyi kazandım ama bodyi bırakmak zorundayım..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve blackwolf tarafından 24 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. blackwolf

blackwolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :(arkadaşlar üniversiteyi kazandım.kazandığıma seviniyorum ama body buildingi bırakacağıma üzülüyorum.:(:(:(bana aletsiz salonsuz uygulayabileceğim bi program varsa onu önerir misiniz?

2. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    body'yi neden bırakıyorsun acaba? Kazandığın yerde salon olmadığı için mi?

3. blackwolf

blackwolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salon vardır da gidecek maddi gücüm yok.

4. kenanc

kenanc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    okulun spor salonu vardır belki, bizim okulda vardı çok ucuzdu

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Blackwolf moralini bozma sen yeterki yapcak ol .Allah yardımcın olur emin ol.

Derslerine önem ver body yi daha geri plana at ve şimdiden burs için heryere başvur .İnternette arama yaparsan burs alabileceğin kurumların listeleri mevcut umarım her şey iyi olur senin için.

6. BusinessCLass

BusinessCLass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hangi üniversite hangi bölüm sorması ayıptır

7. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    veyron'a katılıyorum. ayrıca eğer maddi durumun yeterse dumbbell lar (belki de ayarlı) alıp evde düzgün bir çalışma yapabilirsin.

Allah yardımcın olsun.

8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bildigim kadariyla Turkiyemizde hemen hemen her universitede spor salonu war ayrica hemen hemen her universitede beden egitimi ogretmenligi war...

9. blackwolf

blackwolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süleyman demirel üniversitesi bilgisayar teknolojileri ve programlama

10. blackwolf

blackwolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah gideceğim okulda da spor salonu vardır.

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Burs bulamazsan kredı ve yurtlar kurumuna gıt harc kredısı ve ogrenım kredısı al, harcları odememıs olursun 3 ayda bırde azda olsa bır para alırsın.

Ayrıca unıversıteye gırınce bodyı bırakmak zorundayım dıye bır dusunce cok mantıklı degıl ben unıversıteyı kazandıgımda oh ne guzel 4 sene daha body yaparım rahat rahat dıye dusunmustum, netıcede parttıme ıslerle body ve gecınmeye ıdare edecek kadar para ayarlayabılırsın, ıstedıkten sonra bu ıse kaynak bulunur.
    Evının oldugu bır yerdeyse unıversıte daha da kolay , yok degılse yurtlara basvur.

Kredı ve yurt ısı ıcın oyalanma zaman kaybetme hemen hallet

12. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bence önceliklerini sırala.tamam spor çok güzel bi şey bırakmana gerçekten üzüldüm çünkü şuan bende senle aynı durumdayım.eğitimine önem ver ve kafayı geliştir vucudu gene geliştirirsin.çok güzel bir bölüm kazanmıssın bence bunun üstüne yoğunlas şimdi. başarılar

13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Süleyman Demirel büyük bi üniversite...Muhakkak bir spor salonu vardır.Arkadaşlarında dediği gibi oralarda fiyatlar çok uygun olur.
    -Masteer in dediği de önemli bi konu.Şunu da belirteyim ;''Masteer'' adı üstünde...Eski zamanlardaki uygulamayı söylüyor :)
    Krediler artık her ay veriliyor. Ve bu sene 150 ytl idi.İleriki sene daha da artacaktır.Bu büyük bi imkan.Ayrıca bunu sana söylememe gerek yok(Bilg.tekn.prog.yı kazanmışsın) ama internetten verilen bursları takip edebilirsin.Birçok özel ve kamu kuruluşunun,şahısların verdiği burslar var.
    -İstersen imkan bulursun.Sakın sporu bırakma.Hiç birşey yapamadın şinav,mekik çek,duşlardaki su borularına asıl barfix çek(yapmadığımız şey değil;) )
    -Sporun sana verdiği disiplin,seni derslerinde de başarıya ulaştıracaktır.
    -Allah yeni hayatında sana yardımcı olsun,şaşırtmasın...

14. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    öğrenim kredisi/bursu 170 ytl oluyormuş 2008 yılında, duyduğum kadarıyla.

15. CENTAUR

CENTAUR Guest

Kıbrısta okuyan bir arkadaşım var spor salonunda part time hocalık falan yapıyor biraz para kazanıyor hem idmanınıda yapıyor, akademi mezunu veya lisans sahibi falan değil ama 5 yılık falan bir alt yapısı var.
    Vallahi işi bildikten sonra bir çift dumbell ve uydurma bir sehpa ile neler yapılmazki.
    Ben bir aylık bir dönem evde amuda kalkıp başaşağı şınav çekerek omuz çalışıyordum, sırf barfiks çekerek sırt çalışıyodum, tüple curl yapıp su damacanasıyla bilek güreşi için statik çekiç çalışması bile yapıyordum parmaklar ve önkol için birebir, eller kapalı dirsekler vücuda bitişik şınavı istediğin gibi zorlaştırabilirsin ayaklarını yüksek bir yere dayayarak, al sana dar tutuş bench press, alın hizasındada yapılabilr, iki sandalyeyle dips. Biraz göğüs ve bacak çalışması problem olabilir. Şimdi bunların arasına bir çift dumbell ekleyince neler yapılmazki.

16. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    eger yurtta kalacaksan beslenme olayı seni cok etkileyecek.. gunde sadece 10 YTL yemege harcayacak paran varsa o kadar etkilemez tabiki.. bu yuzden sana tavsiyem arkadaslarınla birlkte ev tutman (ark ın varsa) - ya da bir tanıdıgının yanında kalman.. ben 1.5 sene yurtta kaldım bu senede yurtta olacagım ordan biliyorum duh yurdun bence tek kotu tarafı yuksek protein diyetinin sana cok pahalıya mal olması :(

17. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya bu benim içinde sorun öğlenleri nerden bulcam protein diye merak ediyorum aslında var çevrelerde ama daha yeni başladım çevre oluşturacağım için öğlenleride tek başıma gidip yanlız yemkte istemiyorum ehliyette yok yeterince hızlı olmaz herhalde üni.de spor salonunda eminim öğlen protein ihtiyacını nasıl karşıladıklarını öğreneceğim biri vardır supp. kullanayım diyorum öğlen bir ölçek ama gün ortasında ve antremandan önce olmadığı için o kaliteli supp. boşa gidecek bir kaç gündür düşünüyorum allah yardımcımız lsun

18. blackwolf

blackwolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gideceğim yerde salon buldum dostlar.belediyeninmiş inşallah iyidir.gidince görecem.

Sayfayı Paylaş