öylesine kız arkadaş ??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ozan119 tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben sosyal ,çevresi geniş bi insanım muhabbeti severim her gittiğim yerde bi arkadaş çıakr yani bi toplum içinde utangaçlık çekingenlğim yoktur ..yaş 17 .

simdiye kadar anca 1-2 tane kız arkadaşım oldu ama arkadaşlarım 2-3 ayda bir sevgili değiştiriyor ve bana çok gereksiz geliyor o yüzden birine aşık olursam açılıyorm ama başka kimseyle çıkmıyorum bişeler konuşmuyorum bence doğru olanda bu sonuçta şmdi bi kız bulup 2 ay çıksan 3 ay çıksan ilerde bi şey olmycak boşu boşuna zaman harcycam gibi geliyo ama arkadaşlarımdan biri geçen sen niye kızlarla çıkmıyosun diye sordu

sizce hangisi doğru güzel bi kız görünce aşık olmadan çıkmak takılmakmı yoksa benim gibi gerçekten bişe hissettiğin kızlarla ilişki kurmaya çalışmakmı ??:)

2. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Valla eğer gençsen aşk falan yalan. Biz aşık oldukta ne oldu, günlerce ağladık kızda ellerin oldu. Evlenene kadar gönül eğlendirmeye devam derim. Kızdan bol ne var dünyada takma kafana eğlenmene bak sen

TorettoEA ve ozan119 bunu beğendi.
  3. _zgr_

_zgr_ Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale-İstanbul
    Boşuna zaman harcamış olmazsın emin ol. İnsanlar sonsuza kadar yaşayacaklarmış gibi hayatlarını geçiriyorlar. Bence fazla geleceğe odaklı yaşamayın. Anının tadını, zevkini çıkar. Bir kızla ilişki yaşamak için illede aşık olman gerekmez canın o kızı istiyorsa onu arzuluyorsan şansını denersin.

selim4141 bunu beğendi.
  4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Kız var kız var şimdi:D Benim liseden arkadaşım var çok kızla çıktı aynı yaştayız, şu anda aynı şekilde devam yani. Ama kızlar çok vasat hemen hemen hepsi kezban diye tabir edebileceğimiz tipler. Yani ben onun yüzüne de dile getirdiğim için rahatım ama bana verdiği cevap elimden iyidir şeklinde genelde saygı duyuyorum ona bişey diyemem:D

Ben 21 yaşındayım bugüne kadar 5 tane kız arkadaşım oldu ama hepsiyle istediğim için çıktım ve gayet güzellerdi. Boşta kalmayayım da kim olursa olsun diye hiç ilişki yaşamadım açıkçası şu anda bi kaç aydır kız arkadaşım yok zaten he olacak inşallah çok bomba bi tane kısa süreye bakalım:D Hem ne bilim yani bi kızla çıkıyorsun düşünsene suratına bakıyorsun beğenmiyorsun falan kızı bana saçma bi iş gibi geliyor. Gerçekten sadece yalnız kalmama amaçlı çıkıyorsan boş iş bana kalırsa. He hem yalnız kalmamak istiyorsan hem de kız güzelse tabi ki çıkacaksın yani o fırsatlarda kaçmayacak artık.

aht ve ozan119 bunu beğendi.
  5. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Katılıyorum Dragox 'u dinle :)

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ya bide bana söyle geliyo biz evlencemiz insanın yani ben diyim en azından bakire olmasınız isterim yani namuslu olması halk diliyle ama bunu isteyipte kendim gidip biriyle öpüşüp koklaşmaman lazım zevk için.

Son düzenleme: 29 Eylül 2012
  7. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Motorize şirketlerle takılman en iyisi bence , en azından ayrıldıgında ne sen üzülürsün ne onlar.

TorettoEA ve ozan119 bunu beğendi.
  8. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    doğru aslında ama alışıkta değilim sevmediğim birisiyle takılmaya :) becerebilirmyim acaba :)

9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    herkes farklı düşünüyor tabi ama bende sadece olsun diye sevgilim olsun derdinde biri degilimdir. herkes şunu şunu yapıyor sende yapmalısın diye birşey yok. desinler diye görüntü olsun diye sevmedigim bi insanla ne kendi zamanıma yazık ederim ne de karşımdakinin... sosyal biriysen bu sene olmaz seneye elbet sevdigin bi kızla ilişki yaşarsın bence bu daha iyidir...

ozan119 bunu beğendi.
  10. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    doğru ya sevmediğin insanla çıkmak gereksiz geliyo banada

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    1000 kez yazdım yine yazıyorum aşk diye bir şey yoktur ilk başlarda içini bir heyecan kaplar kalbin farklı atar sonra zaman geçtikçe herşey normale döner ve o heyecan kaybolur birde sonuçta zaman neyi gösterir bilemeyiz deli gibi aşık olan insanlar ilerde ayrılabiliyor onun için çok takılmamak gerekli böyle şeylere güzel tatlı kızlarla sevgili ol romantikte takıl ama fazla bağlanma aklının bir köşesinde ayrılabileceğiniz ihtimalide olsun

gordonfreeman, selim4141, dragox ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Sevmediğin biriyle takılmak bana da ters, ben sevmediğim biriyle ilişkiyi bırak arkadaş bile olmam hatta doğru dürüst konuşmam bile, sırf kız güzel, cinsellik yaşayacam, sevgili yapacam diye de sevmediğim biriyle uğraşamam, o sebeple yıllardır yalnız sayılırım, elbet birgün karşıma seveceğim biri çıkar, herşeyi sevdiğin insanla yaşamanın zevki de başka olur, sevgiden kastım öyle tipinden hoşlandın kafa yapın da uyuyor hadi ben buna aşık olayım değil, bunu siz belirleyemezsiniz, kendiliğinden olur, ayrıca gerçek aşk varsa ilişki asla bitmez, zamanla aşk yerini sevgiye bırakır ve bu aşktan daha öte birşey, o kadar aşık olup ayrılanların yanında ilk aşkıyla evlenip onunla 1 ömür geçirenler var, gerçek aşk herkese nasip olmuyor yani.

Toplumun düşüncesi de bu konuda belli, halin vaktin yerinde, elin ayağın düzgün niye sevgili yapmıyorsun,başta ailem olmak üzere yıllardır bu şekilde eleştiriliyorum, sevgili yapmak nedir ya o kadar basitmi he diyince birini sevebiliyoruz sanki :)

Son düzenleme: 29 Eylül 2012
    j.claude.er ve ozan119 bunu beğendi.
  13. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Vallahi altina imzami atarim bu yazinin vede eklemek istiyorum misal eski sevgilileriniz şimdi istisnalar çıkabilir ama genellikle şöyle olur kötü biter ve arkasından kötü konuşulur eski sevgilinin , sizde öyle olmak istemiyorsanız hoşlanmadığınız kişilerle çıkmayın veya seçiçi olun sırf çıkmak için çıkmayın bir bayanla ...

14. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0

düşüncelerimiz %100 uyuyor ya bu akdar olmaz :D

15. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Henüz 17 yaşındasın.

Kadın - Erkek ilişkilerine dair düşüncelerin ilk büyük darbeni yiyip de sarsıldığında değişmeye başlayacak.

Sana tavsiyem, kimseye bağlanmadan içinden geldiği gibi hayatını yaşa. Olabildiğince çok insan tanı ve olabildiğince fazla tecrübe kazan.

Yaşın biraz daha büyüyüp de durulma vaktin geldiğinde, geriye dönüp "keşke şunu da yapsaydım bunu da yapsaydım" diye düşünmemelisin.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    madem bu konuda uzun mutlu evliliklere değinilmiş bazı tüyolar verelim
    diyelimki anlaşacağınız kişiyi buldunuz ve evlendiniz ilk önce hayatın iki kişilik olduğunu artık kabul etmelisiniz bencilikle evlilik uzun sürmez kendi fikrinize ne kadar değer veriyorsanız eşinizin fikirlerinede değer vereceksiniz çocuğunuz oluncada hayat üç kişilik oluyor onunlada ilgileneceksiniz aşk zamanla biter sevgiye dönüşür ve evliliklerde sevgi saygı çok önemli bunların yanında belli bir yaşam stardartıda önemlidir evlenince sabırlı olmalısınız bir ömür geçireceğiniz kişi ile gün gelecek tartışacaksınız küseceksiniz bu gibi durumlarda sakinliği korumak gerekir hemen boşanmamak lazım tabiki herşey insanlar için çok büyük bir olay olmuşsa artık anlaşamıyorsanız birbirinizi kırmadan ayrılın evliliği kurtarmak için çocuk yapmak falan saçmadır evlilik bitecekse biter zaten birde 30-40 yıl evli olanların hepside mutlu değil geçmişteki evliliklerde çok saf değildi erkek eşine sövüyor dövüyor korku ile saygı kazanıyor kadının gidecek yeri yok tabi olan bitene boyun eğiyor bu tip şeyleri aşmalıyız ayrıca insanın bir ömür seveceği anlaşacağı kişiyi bulması oldukça zor eğer denk gelirse hayatınızı birleştirin kıymetini bilin derim

Son düzenleme: 2 Ekim 2012
    sthammer ve j.claude.er bunu beğendi.
  17. Xlach

Xlach Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede Tip var,ama nedense hiç bir kız benden hoşlanmıyor.Galiba ben laf yapamıyorum.

18. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Garip nerden biliyorsun hoşlanmadıklarını kızlar çekingendir , gelip yüzüne ben senden hoşlanıyorum demezler daha doğru diyemezler senin ters tepki verebileceğinden korktuklarından dolayı olabilir .

19. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bence guzelse kesın affetme derım zaten o senın evlenıcegın ınsansa kolay kolay ayrılmazsanız ama bos durmaktan ıyıdır yanı ama tabı gıdıpte hosuna gıtmeyen bırıyle cıkma kız sence guzelse gerısını dusunme derım :)

Ayrıca tecrube onemlıdır bu işlerde gelecege yatırım yap :)

20. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    aynen katılıyorum sen seversin el alır takılmana bak

Sayfayı Paylaş