önerilerinizi bekliyorum..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve scofield_PB tarafından 6 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. scofield_PB

scofield_PB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    slm beyler, ben L-Carnitin weider pure creatin ve hardline bipro isolate whey protein almay1 düsünüyorum .. 184 boyum 86 kilom var bel bolges1ndede tem1z b1 yaglanmam var =) hem cardio hemde ag1rl1k yap1yorum 3e 4 oran1nda.. s1zce bu almak 1sted1kler1mle ve program1mla becereb1l1rm1y1m su yaglardan kurtulup duzgun kas yapmay1? ayr1ca bu l1ste yeterlimidir eklenecek birsey varsa önerilerinizi bekliyorum tesekkür ederim.. sayg1lar..

2. scofield_PB

scofield_PB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    haa birde amino asit gereklimidir? bu programa dahil etmek sartmI ? cunku burada baz1 arkadaslar aminodan alacagImIzI b1ze zaten proteinin verdigini iddia ediyor bazilarmizda gerekli oldugunu söylüyor bende ikilemde kaldim, sizce ne yapmalyim?

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

senin açtığın başlık gibi çok başlık var forumda ama ben yine de kısaca cevap vereyim;

hem kas kütlesi kazanıp hem de yağlardan kurtulamazsın, ikisinden birini seçmelisin ya kas kütlesi kazanmak amaçlı besleneceksin ve idman yapacaksın yada yağlardan kurtulmak amaçlı... bu iki hedefin çalışma ve beslenme tarzları birbirinden farklıdır, seçim aşamasına gelirsek bence önce yağlardan kurtulmaya bak hem zaten yaz da yaklaşıyor kas kütlesi kazanmak bu yönden de zor olacak bu nedenle creatine gerek yok (bazıları diyette kas tutmak için önerebiliyor) carnitine ve protein tozu işini görür.

bundan sonra lütfen arama yapmadan başlık açma ve ayrıca mesajlarını daha anlaşılır yazarsan (mesela ı harfi yerine 1) çok iyi olur, bu şekilde göz yoruyor. son söylediklerimden ilki kural ama ikincisi rica dikkate alman dileğiyle...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş