önerileriniz lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve roninxxx tarafından 20 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. roninxxx

roninxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar ben bu şekilde beslenerek 2 ayda 16 kilo verdim...
    Sabahları
    1 tane simit, bir üçgen penir,Nesquick veya Meyvesuyu(elma-Şeftali)
    Öğlen
    Askerdeydim genelde öğlen yemekleri tavuk,balık,et protein değeri yüksek yemekler çıkıyordu
    ekmeksiz bazen 1 dilim çok nadir ,ve yanında yarım tabak pilav genelde bu şeekildeydi
    Akşam
    Orduevinden salata yaptırıyordum 2 porsiyon salata yiyordum bazende meyve

Günde 5 kilomtre yürüyordum tabi kesik kesik birlik çok büyüktü oraya buraya koşturup
    duruyorduk.Akşam yemeğinden yarım saat sonra 1 saat koşuyordum tempolu şekilde
    (30 dakka koşu 5 dakka hızlı yürüyordum daha sonra bir 30 dakka daha)onun ardından
    5x20 mekik çekiyordum,sopayı omuzları koyarak yaklaşık 10 dakka yanları çalıştırıyordum

Bu şekilde haftada 2 kilo düzenli olarak eksiliyordu çarşı izinlerime pazar günleri çıkıyordum
    hep tartıldğım bir tartıcı vardı ayrıca günde 3 litreye yakın suiçiyordum
    Açıkçası ayda 5 kilo felan vermek istiyordum sizce ben sağlıklı bir şekilde kilo vermişim
    yani bu kadar kısa zamanda bu kadar çok kilo vermek istemiyordum ama veriyordum hoşumada
    gidiyordu:)
    Neyseki askerliği bitirdik eve geleli 1 ay oldu yakında eski işime devam edicem ama 5 kilo aldım
    bir reabet çöktü annem yapıyor ben yiyorum:)tekrardan yarın sabah diyete başlıcam
    bu şekilde olmasını istemezdim ama çok çabuk kilo alabiliyorum bir dahakine daha dikatli olucam
    yaklaşık 1 ay sonra body e başlamayı düşünüyorum sizlere 2.sorum
    Body başlamadan önce evde mekik şınav çekmekin muhakkak faydası olacağını düşünoyurum
    1 ay evde sizce şınav mekik olayını nasıl yapabilirim hangi aralıklarlar ,ayrıca ağılığı
    arttıtıralbilir dambıl ımda var yapmak gerekenler konusunda yardımcı olurdanız çok sevinirim
    bugun google dan buldum bu forumu çok hoşuma gitti harika bir paylaşım sitesi
    emeği geçenlere teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş