öneri lazım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozan119 tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    7-8 aydır vg yapıyorum 16 yaş 175 boy 75 kg yağ oranı %10 larda dolaşıyor supplement olarak protein creatin glutamin aol amino kullanıyorum aol bitiyor şimdi bi pump ürünü almak istiyorum ne önerirsiniz çokta ağır olmasın ama mümkünse önerileri bekliyorum.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kaçta antrenman yapıyorsun ben gaspari ürünü superpump250 denedim gayet çok başarılı etkisini kısa sürede gösteren bri ürün ama bsn yorumlara baktığımda daha iyi diyorlar nanovapor aldım toz olanından tamamen hayal kırıklığı yaşadım gaspari hem fiyat hem etki olarak nanovapor'a göre daha iyi bsn denemedim noxplode ürününü ona yorum yapamam ama daha etkili diyorlar gene yanlış yöneltmiyim 8 civarı filan akşam antrenman yapıyorsan enerji ürünü sakın kullanma uyku problemi yaşarsın ben 7 civarı kullanıyordum gece 4-5 hala ayaktayım ama öğlen antrenman yapınca hiç bir sorun olmuyor

3. Bodybuildingke

Bodybuildingke Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Kafaya koymussan ve illa kullanıcam diyorsan 1 ölçeği geçmemek kaydıyla no xplode veya sp250 deniyebilirsin. Neurocore,jack3d gibi ürünlerden de uzak durmanı öneririm.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Forumumuzda performans arttırıcılar bölümünde ürünler hakkında yorumlar tecrübeler mevcut.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş