önemli lütfen okuyun

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aliC tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aliC

aliC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese iyi günler yazacağım mesaj benim için çok önemli lütfen sadece bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..
    17 Yaşında vücut geliştirmeye başladım şu anda 21 yaşındayım başladıkdan yaklaşık 1 sene sonra protein tozu amino asit vs kullanımına başladım genelde ağzımın sol tarafıyla yemek yiyordum bilmeden o bölgemdeki kas gurubunu çalıştırdığım için yüzümün sol tarafı sağ tarafına göre biraz gelişme oldu yani bilmedende olsa yüzümün sol tarafındaki kasları geliştirdim tabi bu sima olarak çok çirkin bir görüntü yapıyor, tahminen 16 tane doktora gittim bunlardan 5 tanesi uzman 2 tanesi prof. bana çözüm olarak tam net birşey söylemediler 1-2 hastaneye daha gideceğim ama gitmeden önce buraya bir konu açayım dedim bu yüzümün sol bölgesindeki kasları nasıl eritebilir estetik açısından eşit bir görüntüye kavuşabilirim ne tür antreman veyahut nereye gidebilirim çok çaresiz kaldığım için buraya konu açıyorum..

Not: konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın en çok görüntülenen yer burası olduğu için buraya açtım Admin arkadaşlarda bir istisna yaparsa konu burda kalırsa sevinirim yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş