önemli bir sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve anll21 tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anll21

anll21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu sene lise son öğrencisiyim yani sınava hazırlanıyorum o yüzden seneye body e başlamayı düşünüyorum.Fakat ben boyuma ve yaşıma göre biraz zayıfım.Bu zayıflık arasıra sağlık problemleri getirebiliyor.Birkaç sorum olacaktı:
    1-)Bu sene biraz (5 kilo falan) kilo alıp mı devam edeyim?
    2-)Seneye mi kilo alayım?
    3-)Kilo almak için kolay yöntemler nelerdir?
    4-)Yağ olarak kilo almak çok mu zararlıdır?
    5-)Kilo almak için doktora başvurmalımıyım?

Boy:183
    Kilo:60

Not:nasıl kilo alınacağını bilmiyorum.Yazın evde yattım ve spor yapmadım ona rağmen kilo alacağıma az yediğimden 2 kilo verdim.

Hepinize şimdiden çok teşekkürler.Forumda biraz araştırdım ama tam aradığımı bulamadım.

2. Brachialis

Brachialis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende lise sonum,sınava hazırlanıyorum ve spora devam edeceğim.Gün içinde mutlaka boş vaktin olur bunu spora ayır.

1)Ne kadar erken başlasan o kadar iyi.5 kilo başlangıç için uygun.
    2)Sporla beraber mutlaka kilo artışı olur hele yeni başlayan için.Yeterki düzenli yap
    3)Kalori alımını artırman mutlaka zamanla kilo aldırır.Protein ağırlıklı beslenmeye çalış.
    4)Bence yağ almak için acele etme.Kalori alımını artır ve ağırlık çalış.3-4 kilo yağ alman yeterli.
    5)Doktor sana kalorisi fazla yiyecekler önerecektir.Ayrı bir şey önereceğini sanmıyorum.

Bu arada günün çoğunu sınava çalışarak geçiren biri olarak spor için mutlaka zaman bulursun.
    Eğer çabuk kilo almak istiyorsan 1 saat içinde şekerli şeyler ye.1 saatte vücut aldığın kaloriyi yakamayacağından ve şeker çabuk kana karıştığı için yağa dönüşme olasılığı fazladır.
    Geç saatte yemekte kilo almanı sağlar.

anll21 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş