önce kendinizi tanıyın,sonra supplement seçin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve B.B. King tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    arkadaşlar kilo vermek için çoğunuz supplement kullanıyorsunuz.mesela bir arkadaş yazmış hydroxy cut,lipo 6 hiçbirinden fayda göremedim diye.benim size tavsiyem ilk önce kendi vucudunuzu tanıyın,niçin kilo alıyorsunuz?unutmayın ki yanlış supplement seçimi (dünyanın en iyi supplementi olsa bile) fayda getirmez.

1-genetik:en kötü senaryo bu.kesinlikle profesyonel doktor desteğiyle zayıflamalısınız ve ömür boyu bu programı durmaksızın sürdürmelisiniz.yoksa obeziteden kurtulamazsınız.isterseniz 100 kilo verin.birkaç ay sonra 150 kilo olarak geri alırsınız.bu tip problemlerde supplementler çare değildir.profesyonel ilaçlar doktor kontrolünde kullanılmalıdır ve ömür boyu devamlılık önemlidir.

2-metabolizmanızın yavaş işlemesi:metabolizmanızın yavaş işlemesi yapısal olabileceği gibi kullanılan antidepresanlarda metabolizmayı yavaşlatmaktadır.şayet antidepresan ve benzeri (muhtemelen o arkadaşımızda antidepresan kullanıyor) bir ilaç kullanılıyorsa metabolizmanın yavaşlaması ve kilo almak KAÇINILMAZDIR.hiçbir supplement de çare olmaz.antidepresan tedaviniz tamamlandıktan sonra metabolizmanızın eski haline dönmesi aylar alabilir.ancak o zaman kilo verebilirsiniz.
    şayet metabolizmanızın yavaşlığı herhangi bir ilaç kullanımına dayanmıyorsa MUSCLTECH HYDROXYCUT HARDCORE bu derdinize çare olacaktır.gerçekten mükemmel bir ürün.kahvaltıdan 30 dk. önce 3 ce öğle yemeğinden 30 dk. önce 3 (on günlerde antremandan önce 3) olmak üzere günde 6 tablet kullanmalısınız.kesinlikle işe yarar.Aynı şekilde LIPO 6 VE LIPO 6X de bu konuda size tavsiye edebileceğim diğer ürünlerdir.

3-tiroid problemi:kilo problemi yaşayanların tiroid testlerini yapmasında fayda var.sorun tiroid hormonlarınızdaki düzensizlikten kaynaklanıyor olabilir.şayet problem önemli ise doktor kontrolünde tedavi gerekebilir.eğer probleminiz kritik bir durumda değilse ve doktorunuz tedaviye gerek duymuyorsa BIOTEST HOT-ROX isimli ürünü size şiddetle tavsiye ediyorum.sorun tirod hormonlarıysa bu ütün dünyanın en iyisi.

4-kan şekeri:kan şekerinizin dengesizliği sizi sık sık abur cubur ve karbonhidrat yemeye teşvik eder.yedikçe daha çabuk acıkır,acıktıkça daha çok yersiniz.eğer gene şeker hastası değilseniz ve sorununuz küçükse LIFE TIME markasının GLUCOSOL ürünü bu derdinize devadır.

5-karaciğer yağlanması:karaciğer yağlanmasıda metabolizmanızı bozan bir başka unsurdur.daha çok fazla içki içenlerde ve ya geçmişinde fazla içki içmişlerde görülen bu rahatsızlık gene kritik miktarlarda değilse SOLGAR ın LİPOTROPİC FACTORS ürünü bu derdinize devadır.sabah-öğle-akşam yemeklerle 1'er tablet alınır.

arkadaşlar ben bu yaznın hiçbir yerinde alıntı yapmadım.sadece sizi bilinçlendirmek için kendim yazdım.ilk önce niçin kilo aldığınızı tespit edin daha sonra ona göre supplement seçimi yapın.yoksa hiçbir fayda göremezsiniz.hepinize sağlıklı günler.

Bozo-Baku, joker23 ve chosen bunu beğendi.
  2. atahan4488

atahan4488 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben muhtemelen supplementsiz kilo veremeyeceğim:S günde 5 litreye kadar su içiyorum bazı günler 6 litreyi bile buluyor, öğünlerimi sık bir şekilde alıyorum metabolizmamız hızlı olsun diye fakat hiçmi etki etmez bu ya? neredeyse 80 kilo olduk(boyum 174cm).. ve gün geçtikçede kilo almaya devam ediyorum... yaptığım tek hata saat akşam 7 den sonra ufak birşeyler atıştırmak ama okadardan da birşey olacağını hiç zannetmiyorum.. ne yapacağımı şaşırdım:S acaba l-carnitine+hydroxycut hardcore(ah bi izmirde bulabilsem) + az yağlı bi whey kombinasyonlu antrenmanlar işime yararmı?

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    akşam 7'den sonra ufak diye atıştırdığınız yiyecekler neye göre ufak?ufak tanımı kişiden kişiye değişir.

önemli olan atıştırdığınız yiyeceğin miktarından ziyade,o yiyeceğin ne olduğudur.

1 tek baklava düşünün.sadece 1 tek...1 tabak dolusu da meyve düşünün.çilek,kiraz,erik..

kalorisi hemen hemen aynıdır.

ve ya 1 avuççuk fındık,fıstık düşünün.sadece 1 avuççuk..1 tabak dolusu da salata..

1 tabak dolusu salatanın kalorisi,1 avuççuk fındığın,fıstığın kalorisinden çok daha düşüktür.

1 çay eşliğinde yiyeceğiniz 1 dilimcik kek sandığınız kadar masum değildir.

miktar önemli değildir.mühim olan içeriğidir.

bunu dikkate alınız.

türkiye'de yasal olarak satılan en etkili fat burner universal animal cuts'tur.içeriğinde l-carnitine'de yeterli miktarda bulunduğu için ek olarak l-carnitine almanıza gerek kalmaz.bu aşamada whey'e gerek görmüyorum.

saygılar.

bonatschi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş