ön kol çalışmak, hacim kazanmak cart curt...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oos tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oos

oos Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle alakasız bi soru sorucam, bu ikinci konum, ilk konu dün sitede yaşanan bir hatadan dolayı uçtu galiba, profilimde yok çünkü açtığım konu, siz de böyle bi şey oldu mu dün?

neyse sorumuza gelelim. uzatmadan yaş 16, boy 169, kilo 50. kilo almak için bodye başladım. 1 ayın sonuna geliyorum. ektomorfum, bilekler bacaklar falan ince, klasik işte. antrenman programımı bozmadan ön kol çalışmak istiyorum. en azından biraz daha kalın gözüksün bileğim. httpwww.bodyforumtr.comthreadsbilek.202 bu sayfadaki hareketler gayet açıklayıcı. salonda yaparsam biraz uzar gibime geliyo. antrenmanı bitirsem, eve gelsem, bi de dambıl alsam kendime, düzenli olarak bu hareketleri çalışsam nasıl olur acep?

bi de, kolumun dirsekten yukarısındaki bölümü inceliyo aşağıya oranlar. kemiğin hemen üstü yani. ayrıca sanki fazlaymış gibi duran bi kemikte var dirseğimde. fazla olmadığının farkındayım tabi de ordaki görüntü kapanır heralde di mi? kol kaslarım şişti hafiften, arkasının da dolmasını istiyorum. Kısa kollu giymek istemiyorum mesela bu yüzden.

aynı şekilde bacaklarda ince. evet ince bacak her zaman iyidir ama fazladan bacak falan mı çalışsam diyorum arada. biraz daha çabuk kalınlaşsın diye. yoksa hiç gerek yok, vücudun birbirne oranla gelişecek mi diyonuz, ne diyonuz? üst taraf şişer de alt taraf incecik kalırsa olmaz heralde. zaten bodye bir gram kas hevesiyle başlamadım, orası ayrı. yeterki kilo aldırsın bana diyorum. kilo almamım tek çaresinin bu spor olduğunu öğrendim. neyse, bi sorum daha var. şimdi ben hacim kazanacağım di mi? daha önce bilgim yokken zayıf vücuda kas mı yapılır mantığındaydım. arada yine aklıma geliyo acaba böyle bi şey olur mu diye. zaten zayıfım, çöp gibi kollarda biraz da kas belirirse hepten kötü mü olurum diye. benim asıl istediğim kastan çok hacim kazanmak galiba.

biraz karışık bi yazı oldu abiler ya, şöyle genel olarak bi el atsanız hiç fena olmaz :d

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

-Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş