çok zayıfım bilgili arkadaşlar püf nokta verebilir mi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jr01 tarafından 10 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jr01

jr01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 17 yaşındayım boyum 1.76 kilom 56 çok zayıfım kilo almam için püf noktalar söylermisiniz ? BB'ye başlamak istiyorum evde 3'er kiloluk dumbellerim var, yay var, plates var, el yayı var ? bunlar yardımıyla kilo alabilir miyim? az yiyorum iştahsızım yesem bile alamıyorum metabolizmam inanılmaz hızlı

2. ayberk228

ayberk228 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yesem bile alamıyorum diye birşey yok güzel kardeşim. Öncelikle merhaba.
    Kilo almak için spor şart. Sporuna gidiceksin orada yavaş yavaş en hafif ağırlıklarla başlayacaksın, baktın kaldırmaya başlıyorsun ağırlıklıları, atıyorum bir yarım kilo yada 1 kilo ağırlığı arttıracaksın. İşte onu kaldıramadığın ve zorlandığın an senin kilo alımına teşvik eden andır. Zaten spora gittiğinde en fazla 45 dk yapmalısın. Damarlar açılacak yeme isteğin gelecek. Gücün kuvvetin yerine gelmeye başlayacak. Ondan sonra diyeceksin ki ulan ben yemiyormuşum ki. (Şimdi yediklerin sana çok geliyor, biraz iştahlı biriyle yemek yiyince farkedersin bunu sen). Öğün atlatmamaya gayret et. Kafana koyduysan kilo almaya ve vücut yapmaya 1-2-3 ayda olacak iş değil onuda belirteyim. Güzel 1 vücut için en az 1-5 2 yıl çalışmak lazım.
    ACI OLMADAN BAŞARI GELMEZ.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş