çok uzun süre yürümek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Savaşcı tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl önce ben ormal yürüdüğüm dışında sabah ve öğlen 40 dk içinde 4,5 km yol yürüyordum. haftada en az haftada 5 gün. çok nadir es geçiyordum.

bir ara bir şey almam gerekiyordu. yürümeye daldım gittim. hava kararmıştı ve beş buçuk saattir hiç durmadan yürüyordum. otobüse bninip evin ordaki durağa gelince indim.
    ve otobüse binerken hiç bir şeyim yoktu. otobüsten indiğimde hani leg presin çalıştırdığı kaslar varya acip dereceden laktik asit acısı çekiyordu. bodye ilk başladığımda ertesi gün bile bu kadar olmamıştı otobüsle eve gelene kadar nasıl böyle oldu anlamadım. Nedendir bu bu sitede beyaz kas liflerii çalıştırmak için uzun tekrarlar yapmak gerektiğini okumuştum bunlarla mı alakalı. yani beyaz kas lifleri durmadan acı vermiyor mu?

birde kalfler le ilgili sorum olacak bu kalfler neden bu kadar adaletsiz? futbolcu benim kalıbımdaki arkadaşta var (olması normal) futbolcu yağlı arkadaşımda var( sonuçta ant yapıo yemesini ayarlasın tamam)
    ve hiç bir şey yapmayan yağlı arkadaşımda nasıl oluyor kıskadndım doğrusu benle koşu yarışı yapmaya çalışıyor geçemiyor ama bende senden fazla yürüyorum diyor?

Sayfayı Paylaş