çok tırsıyorum!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve calculus07 tarafından 5 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. calculus07

calculus07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2-3 aydır mekik çalışıyodum.çok kasmıştım ısınmadan falan başlıyodum:(fakat son bir haftadır kasığımın biraz üstünde ağrı var belli yerinde boyle bozuk para kadar bir alanda ağrı var.oyle sıkınca ele gelen bir şey yok gibi ama sizce ne olabilr.kasık fıtığı olmasndan çok korkuyorum.pazartesi doktora gideceğm am asizede sormak istedim.

2. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    konu hakkında tam bilgili deilim ama o tip agrılar bendede var ben doktora v.s gitmedim zamanla gecti ağırlık ile mekik felan çekiyorsan ısınmadan ağırlık ile başladıysan zarar vermiş olabilirsin veya mekik çekerken kullandıgın agırlık varsa fazla kilo ile birden yukleniğin için olmuş olabilir. veyabi şekilde yanlış kas çalıştırmıssındır. en azından fıtık olsa şişlik olurdu bildiğim kadarıyla bahsettiğin bölge tam olarak neresi tahmin edemedim aslında adonis kası civarımı apandisttemi ? kasıgın veya herhangi bir yerindemi...
    bu arada o bölgeyi normal mekikle kolay kolay sakatlayamassın ama yinede tedirgin ediyorsa agrılar veya bir kaç gün daha devam ederse professional bir destek olarak bir doktora görün derim.

3. calculus07

calculus07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum öncelikle ilgin için teşekkür ederim.evet şimdi baktım adonis kasının geçtiği yer ağrıyor

4. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    fazla zorladıgın içindir korkmana gerek yok birkaç güne agrısı geçecektir ama mekiği ve adonis kası için çalısmaları bırakma derim. eğer agrı sürerse 1,1,5 hafta kadar bir doktora görün agrı gün geçtikçe azalır yada agrıya alışırsın.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Her ihtimale karşı doktora görünün.

'Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır.'

Sayfayı Paylaş