çok net söylüyorum, 148'den 101'e iniş.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burhany tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burhany

burhany Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba millet.
    148 kilodan 108 kiloya indim, bazen 103 bazen 105 bazen 110 arası gidip geldim. Önümde kırtımlı ve jöle gibi bir göbek kaldı. 1 aydır salona gidiyorum sırf cardiyo yaptım. 15 dakka koşu 15 dakka eliptical bisiklet 15 dakka yatay ve 15 dakka dikey bisiklet.

ortalama her gittiğimde 500 mekik ( sıkıştırma, çakı, karna çekiş, mekik makinesi dahil )

vs şu an 100.8 kiloya indim. yardımcı olarak hardline l-carnitine kullanıyorum.
    Antremana gitmeden yarım saat evvel 2 tane atıyorum, bildiğiniz tişörtü sık, şarıl şarıl su akıyor...

Yeni program aldım bugün o da şöyle:

Haftanın 5 günü;

40 dakika koşu, 20 dakika bisiklet, 20 dakika da eliptical bisiklet.
    500 mekik (tüm çeşitlerden ortaya karışık)

twist, omuz, göğüs, yana açış, sopa çevir, vb.

cardio ve body building karışık. antremandan evvel l-carnitine,
    antremandan sonra ise 3 çorba kaşığı mhp isofast protein tozu alıyorum light sütle.

yediklerimi seçiyorum, bilinçli besleniyorum..

boy 1.92 kilo 100.8 şuan. bugün yeni programın ilk günüydü.

haftada 5 gün bu cardio ve vg nasıl bir sonuç verir sizce ? iyi baskı uyguluyorum kaslara. omuz presste 4x12 25 kg basıyorum şu an.

sadetle, göbek konusu dert oldu bana. bit türlü istediğim kıvama gelmiyor. bu sistemle bu göbek erir mi ya da toplar mı ? bilgi alayım. sağolun

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    İlk olarak tebrik ediyorum seni azminden dolayı.
    göbeğin böyle yapmaya devam ederse erir.merak etme o kiloyu 1 ayda almadınki 1 ayda veresin.
    çok uğraşman gerekicek.

3. burhany

burhany Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünüyorum aslında :) hatta ufak tefek şekillenmeler başladı. yalnız merak ettiğim olay şu;

antremandan evve l carnitine, sonrasında protein tozu alıyorum bu sıkıntı yaratır mı dersiniz ?

4. Rewliesht

Rewliesht Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi l carnitine şu aşamada mantıklı yağ yakımına yardımcı olur fakat cardio yapan birinin protein tozu olmasındaki amaç nedir onu çözemedim ana mantık olarak kaslı vücutlarda yemekle karşılanamayan protein ihtiyacı protein tozu alınarak karşılanır senin şuan buna ihtiyacın olduğunu sanmıyorum

5. burhany

burhany Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi salı, perşembe cuma günleri gidiyorum şu an.

1 saat cardio yapıyorum (koşu, bisiklet)

Sonra vücut geliştirme yapıyorum yaklaşık 1 saat (omuz, bench, pazu, biseps, triseps, bacak ve daha sayamadığım şeyler ( programlı bir biçimde ve iyi çalışıyorum )

ardından eve gelip 1 litre süt 4 çorba kaşığı mhp isofast protein tozu alıyorum.

yani 2 kapsül l carnitini antremandan yarım saat evvel atıp, sonrasında ağırlıkla geçiyor, bir meyva suyu içiyorum ve sonrasında eve gelip protein tozunu yudumluyorum.

yediklerim yağsız yiyecekler, genellikle yağsız süt ve süt ürünleri.

ekmek ve şeker zaten hayatımda yok. kızartmayı ağzıma sürmem, meyve yerim.. sağlıklı beslinoyrum göbeğimin çekildiğini farkettim biraz :)

Sayfayı Paylaş