1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

çok assimetrik duruyorum bir öneri verin

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 8 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..ben evde ve supplement kullanmadan çalışıyorum.sebebini bilmiyorum ama vücudumda acaip bi assaimetri var görüldüğü gibi..hareketlerin hepsini uygun bir bicimde yapmama rağmen sol göğsüm daha iri ama sağ tricepsim de öyle yani birbirlerini tamamlıyorlar ama şekil bozuk :( :( göğsümü tricepsten ayrı bir çalışma bana önerebilir misininiz?salona gitmeyi istiyorum ama şu anda vaktim yok çalışıyorum ama okul dönemi gitmeyi düşünüyorum..bu zamana kadar pek bi karın hareketi yapmamıştım zaten belli oluyor ama haftadır hareketlere başladım ve acaip değişme oldu inşallah bir daha ki resimlerde göstericem:) :) kilolarımı vermekten de bu assimetri olayımdan dolayı korkuyorum daha da fazla belli olur diye...önerileriniz için şimdiden teşşür ederim fotolar çok acemice olmuş kusra bakmayın[​IMG]

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    sen söylemesen farketmezdim bence okadar problem yok

3. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasım simetri bozuklugu konusunda bayabir yazıldı çizildi işine yarayacak konuları mutlaka bulacaksın bu olayın kişiye özel bir yönü yok hatalar hep aynı bana kalırsa bu nedenle bu sorunu çözmede sana özel bir çözüm öneremiyeceğim fakat başkasınında önerebileceğini zannetmiyorum bu nedenle anlatılan orantısızlık ve sebepleri içerikli konuları bulmanı tavsiye ediyorum

belki sunu söyleye bilirim:ATİYİ KARANLIK GÖRÜP AZMİ BIRAKMAK DÜNYADA ALÇAK BİR ÖLÜM VARSA EMİNİM BUDUR ANCAK. Pes etmeyecek devam edip bu sorunun üstesinden geleceksin kolay gelsin

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Vucut hafif yağlı trapez ve ön omuz çalışmasını hafifletip arka omuz çalışırsan duruşun daha ii olacaktır ön omuz adelesi çekerken sırt adelesi salmış yani ön adelen güçlü arka adele zayıf

5. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    bu siteyi ben işte bu yüzden çok sewviyorum herkez oldukca tecrübeli ve eksiklerin anında goruluyor ve uygun yorumlar heliyo yorumlarınız için teşekkürler özellikler flexor dogru söylüyorsun 2 hafta önce yeni bir programa baladım arka omuz arkakol çalışıyorum özellikle karın da çalışıyorum yağları elimden geldikçe de eritmeye çalışıyorum...yorumların çok yerinde aradan 2 hafta geçti resimleri çekeli ama ben yenilerini de koyuyorum fark olmaz hemen ama karnım sankı daha sıkı duruyor :) [​IMG]

Sayfayı Paylaş