çok acil yardım lütfen...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve memocn123 tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. memocn123

memocn123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    polis
    Yer:
    bursa
    Merhaba öncelikle adım Mehmet yaşım 22 ben önceden yaklaşık 105 kilo idim. şu an 92 kiloyum sadece kondisyon çalışıyorum. fakat benim bir kaç sorum olucak.
    1) boyum 174 santim kilom 92 bki de obez olarak çıkıyorum. fakat bazı arkadaşlarım boyları benden uzun kilosu da az ama benden daha şişman duruyorlar.
    2) 105 ten 92 ye kadar rahat kilo verdim fakat şimdi inmiyor.
    3) kemiklerim büyük yani biraz kalıblıyım ne kadar zayıflasam da kaba görünümü kaybedemiyorum vücudumdan
    4) L-Carnitin kullanmıştım bir kutu bitti tekrardan alayım mı veya kendi gücümle mi devam edeyim
    5) Kendime bir program yapmadım pzrt. car. cuma günü gidiyorum. bütün aletleri yapmaya çalışıyorum. bir program çizim ona göremi calışayım yoksa aynen devam mı edeyim.
    6) neredeyse hergün koşu yapıyorum fakat kalçamı eritemiyorum.
    7) hem esneklik hemde fit bir vücudum olsun istiyorum ( bacaklarımı açtığımda yere 15 cm kalıyor) ama kalıplı bir insanım. gelişmek istemiyorum. neler tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.
    bench_O

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sorularnızın cevapları forumda mevcut arama butonunu kullanın lütfen.

shaq bunu beğendi.
  3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş