çok acımasızsın hayat !!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve pashaturks tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    20 yaşındayım 14 yaşımdan beri sivilce problemleriyle uğraştım çok sancılı günler geçirdim eğlence haline alay konusu oldum hep arkadaslarımın dilinde özgüvenimi belki bü yüzden kaybettim çok takıntılıyım kiloluydum zayıfladım gögüs yağlarım var onları eritmek için uğraşıyorum , çok sivilcem vardı çok şükür hepsi geçti fakat tek tük ufak ufak çıkıyor onlar önemli degil sivilce sonrası çukurlar kaldı internette çok araştırdım bir çok siteye girdim kimyasall peeling lermi dersniz salisilik asitlermi dersiniz soydum cildimi, eski halinden daha iyi ama , cildim bazen güzel parlak gördügüm zaman özgüvenim yerine geliyor , soluk renksiz oldugu zaman cildimdeki delikler de belli oldugu zaman özgüvenimi yitiriyorum ,3. sü çok kıllanmaya basladım sırtım omuzlarım ayaklarım yüzümde bile sarı sarı tüyler belirmeye başladı bileklerimin kenarlarındaki kıllar rahatsız ediyor yazları t-shirt giymek istemiyorum o derece sıkıntılarım var anlıcanız haa çok şükür aç değilim açıkda değilim ama çok takıntılıyım bea takma kafana diyorum olmuyor insanların temiz suratlarını görünce imreniyorum , fit ve kılsız vücutlarını gördükce imreniyorum.. bu özgüven kaybı beni asosyal olmama itiyo kız arkadaşım yok maalesef arkdaslarımı bile kıskanıyorum takılıyorlar egleniyolar bende artık saatlerde ayna da yüzüme bakmak istemiyorum !! olmuyor bu anlattıklarımın tek bir çaresi var !! PARA PARA PARA para olsaydı bu sıkıntılarımın hepsinden kurtulur ve çok iyi özgüven sahibi olurdum ! deliricem diye korkuyorum .. anlattım biraz da olsa rahatladım allah kimseye böyhle sıkıntılar vermesin..

Sporcu35 bunu beğendi.
  2. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Amin kardeşim bende 105 kiloydum vucudum yağ içindeydi şuan 83 kilo oldum özgüvenim yerine geldi benlede çok dalga geçtirler ama pek aldırmadım 1 yıl içinde güzel vucud yaptım hayatıma devam ediyorum benimde sorunum sivilce falan değil benim sorunum kekeme olmam bende kekeliyorum buda benim canımı çok sıkıyor ama napalım ALLAH'ın takdiri bu bize bunlarla yaşamaya alışmalıyız diyeceğim o ki ALLAH geçicek dertler versin kardeşim,hiç bir zaman karamsar olma kendinle barışık ol özgüvenin tam olsun hayat boş zaten laylom geçiyor gidiyor elbet bu sorunlarımızda geçicek

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    hayata acımasız diyorsun ama yazdığın yazıda genel olarak suratındaki sivilcelerden bahsediyorsun kusura bakma ama sen daha hayatın acımasızlığını görmemişsin klişe olacak ama ne hayatlar var bir görsen

G O M J ve doxux bunu beğendi.
  4. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    tabi orası öyle kardeşimde buda hayatı bana acımasız yapiyo özgüvensiz yaşamak da cok acı bea kardeşim.

5. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    takma kafana bende kilo alamıyorum günde 5 öğün yemek yiyiyorum genede az çok alıyorum artı kıllıyım :D hiç kimseyle çıkmadım yaşım 16 insanlarla muhabbetim iyi değil kızlarla rahat konuşamıyorum vs bu ara hafiften sivilcede sıkıntı uzun lafın kısası -s*ktir et-

6. frkncftc6

frkncftc6 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Kardes ben de 18 yasindayim ve kendimi bildim bileli sivilcrlerle ugrasiyorum. Neler yapmadim ki bu zamana kadar aklina ne gelirse her seyi kullandim. Hap desen hap kullandim krem desen krem soyucu desen soyucu ama hic bi bok olmadi. Butun dengemi yitirdim bu yuzden hergun her dk agliyordum kendime zarar verme derecesine kadar geldi. Disari bile cikamiyordum. Ha cok sukur milletin nasil yuzu var benim ki o kadar degil ama hep cok istemisimdir benim yuzum de tertemiz olsun diye. Ama iste olmayinca olmuyor. Ben universite kazandim sirf bu yuzden birakmak zorunda kaldim sirf su takintim yuzunden ve su an da tedavi goruyorum. Neyse fazla uzattim ama bu durumda tek olmamak sevindirdi beni :) (Yanlis anlma sakin)

pashaturks bunu beğendi.
  7. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    Çok kötü bi durum dostum hayat zehir oldu bana en güzel anında bile cildin aklına geldiginde moral ve özgüven 0 0 0 :(

8. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Beyler fazla asılmayın dalgaya o sivilce yapar bir zevk uğruna :D

9. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    O tez çürütüldü :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    olabilir eergenlik 10 yıl önce bittiği için :D
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2014 ---
    bu arada ben 14 yaşında traş olmaya başladım gerisini siz düşünün,, kılları sivilceleri sorun etmeyin hepsi zaamanla geçer paranız oluncada epilasyon yaptırır kökten hallerdersiniz ;)

FPS-King bunu beğendi.
  11. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Psikologa git baska bir diyecegin yok.Takintili,panik atak,ozguvensiz,karamsar biri olmussun.Utanilacak bisey yok git haftada bir psikolokla sohbet et.Kendi kendini gelistirmeye calis ayrica

12. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Zoretenin diye bir ilaç var kullananların hemen hemen hepsi sonuç alıyor oda mı çare olmadı?

pashaturks bunu beğendi.
  13. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    Özgüven kaybı hayatta başarısız olmama sebep oluyor :S moral ve motivasyon olarak bitik durumdayım yasım 2o :S hiç doğmasaydım bile diyorum :S bu sıkıntıları neden cekiyorum güzel allah'm yardım et bana :(:(

ajn16 bunu beğendi.
  14. frkncftc6

frkncftc6 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Tek sen degilsin kardesim hayati mahvolan bir suru insan var sen ben bir suru kisi sirf bu yuzden ozguven kaybi yasamaktan ben de biktim. Disari cikamadigim zamanlar oldu ne biliyim ailemle bile konusmadigim zamanlar oldu. Okulu bile biraktim. Ama yine de bi sey degismedi. Sabrediyorum sadece etrafimdaki cogu kisi gibi bu konuda rahat olmak icin sabrediyorum

pashaturks bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş