çalışmamı günün hangi saatlerinde yapmam daha etkili olur

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve themakinist tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. themakinist

themakinist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muzisyen
    Yer:
    ankara
    öncelikle yaş 25 boy 1.82 kilo 75 beslenme düzenime önem gösteriyorum. bunla beraber dinlenme ve uyku düzenim önceliklerim. şu an bir işle meşgul olmadığım için zamanımın hepsini bu spora adamış durumdayım. yeterli aletlerin olduğunu düşündüğüm bir spor salonunda çalışıyorum. evime kardiyo çalışmak amaçlı bir kaç ürün aldım. ''koşu bandı, mekik sehbası, yer minderi, dambıl seti(50 kg ) ''şimdi ben bir gün vg bir gün kardiyo şeklinde çalışıyorum. ve salona gidiş saatim sabah 10:00 çıkış saatim 11:00 ortalama 50 dakika vg kardiyo günlerinde ise 40 dakika çalışıyorum. dediğim gibi beslenmeme özen gösteriyorum. okuduğum yazılar neticesinde ana öğünümü yedikten 2 saat sonra gitmek sanki daha mantıklı geldi bana. ana öğün saatim normalde 11 de salondan çıktığım için 12:30. yanlış mı düşünüyorum ? ya da bu kadar geniş zamanım varken daha verimli nasıl çalışa bilirim ?

2. rceylan2

rceylan2 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer casein tarzi seyler kullaniosan aksamda yapabilirsn sorun olmaz ama kullanmiosan yatmaya. Yakin yapma cunku gece proteinsiz kalıyor bvucut yatmadan yumurtanın akini ye ... Kaslar dinlenirken gelisirr...

3. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ben bi tablo görmüştüm insan günlük tablosu iste saatlere göre ve saat 16:00 için günün spor yapmak için vücudun en dirençli olduğu saat diye geçiyordu ve zaten bende okuldan cıkınca gidiyorum saat 4 gibi

4. rceylan2

rceylan2 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Doğrudur...

Sayfayı Paylaş