çalışma programımda yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NOMAC tarafından 9 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. NOMAC

NOMAC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body'ye başlayalı ikibuçuk ay oldu üçüncü ayın programı biraz ağır gibi günlük programı 2 saatte tamamlıyorum bu sürenin fazla olduğunu düşünüyorum birinci aydan sonra gelişme büyük ölcüde yavaşladı nerdeyde durma noktasına geldi.

Boy:1.73 kilo:75

Göğüs:105 Bel:88

bacak:55 kol:36.5

Omuz:116

Antrenman üç günlük üç günden sonra bir gün dinlenme sonra tekrar

1. gün.

Benc press
    inchline press
    çift dambell flay
    barbell curll
    tek dambell scot crull
    Ayakta çift dambell crull
    bilek

2. Gün

Barfix
    Barbel rowing
    tek dambell rowing
    T bar rowing
    Alna Triceps
    Fransız Triceps
    Sandalye Triceps
    Mide

3. Gün

Barla enseye press
    Cift dambell sıkıştırma
    Çift dambell flay
    log extemslam
    sguat
    log crull
    mide

üçüncü gün hafif ama ilk iki gün zorlanıyorum bunları her hareketten önce ısınma haricinde 3x10 yapıyordum tabi şimdi setlerdeki kaldırma sayısını 20-25 e kadar çıkardım.
    Benc press barbell Rowing de falan 50-55 kaldırıyorum.
    nerde yanlış yapyorum acaba.

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    yağ oranın nasıl gögüs genişliğin iyiymiş buarada hakkaten 7 tane hareket için çok uzun iki saat 3er setten yapsan set araları 1er dakka ve hareketlerde birer dakka olsa 7*3*3 1saate bitmesi lazım yada 1.30 saatte max hareketlerin dinlenme sürelerini biraz daha kısa tutmaya çalış

3. NOMAC

NOMAC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla yağ oranını bilmiyorum ama göğüslerim sert yani pek yağ olduğunu sanmıyorum zaten body ye başlamadan öncede farklı spor dallarıla uğraşıyordum.
    Her harekete başlamadan önce hafif kiloyla bir ısınma seti atıyorum yani dört set atıyormuşum gibi oluyor. Ama yinede süre çok fazla bizim salondan birinde duyduğuma göre antrenman maximum 1 saat olmalıymış ondan sonra vücudun kan pompalaması yavaşlıyormuş yani bir saatten sonraki antrenman adamı yormaktan başka seye yaramıyormuş.

Sayfayı Paylaş