çalışma programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve harmel tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Beslenme programım:sabah 4 dilim kepek ekmek 1 yumurta veya beyaz peynir,salatalık domates 5 zeytin açık şekersiz çay, saat 9da meyve, 12 de 3 dilim ekmek 6 kaşık sebze yemeği(genellikle kabak ve patlıcan yiyorum) 1 kase yoğurt bol salata 2 yemek kaşığı makarna veya pilav. öğle 3 te 1 dilim ekmekle 1 kibrit kutusu peynir 1 bardak süt 2 porsiyon meyve. akşam 6 da 6 kaşık sebze yemegi haşlanmış but 1 kase çorba 1 kase yoğurt bol salata. akşamda spordan sonra 1 haşlanmış patates.
    Antrenman programım=
    Pazartesi:göğüs biceps+15 dk hiit
    Salı:45dk 5.5 km hızda yürüyüş+karın hareketleri
    Çarşamba:sırt triceps+15dk hiit
    Perşembe:45dk 5.5 km hızda yürüyüş+karın hareketleri
    Cuma:Omuz-Bacak+15dk hiit
    Cumartesi:45dk 5.5 km hızda yürüyüş+karın hareketleri
    Pazar:sadece karın hareketleri.

Vücut tpim endo.Önceliğim yağ yakıp kasları belirginleştirmek.Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.Antrenmanlarım akşam yemeginden 2 saat sonra yani 8 de. antrenmanlardan sonra patates haşlaması yiyorum. Programım doğrumu yağ yakmak için. Yoksa daha değişik yollar deneyip deneyimini bana aktaracak olanlar varmı? hiit kardiyoyu sabah ağırlıgı akşam yapmayı düşündüm ama sabah aç karnına spor zararlıymış diye okudum.O yüzden böyle bi program yaptım.Değerlendirirseniz sevinirim

2. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    cumartesi günkü 45 dk lık kardiyoyu programımdan çıkardım o gün sadece karın hareketleri yapıcam.

3. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    boyum 173 kilom 79 buda üst vücut resimlerim,[​IMG] ,[​IMG],[​IMG] ,[​IMG]

4. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kilom 77.1 e düşmüş.Ekmek oranını yarıya düşürdüm.Yumurta sayısını günde 2 beyazı 1 sarısı olarak değiştirdim.Soracagım bazı sorular var cevaplayan olursa sevinirim.1=Antrenmandan sonra kardiyo yaptıgım için haşlanmış patatesi 2 sinin sonundamı yoksa antrenmandan sondamı alıp kardiyoya geçmeliyim. 2=Çeşme suyu içiyorum bunun sporuma veya vücuduma bir zararı varmı 3=Powerade gibi sporcu içeceklerini kullansam antrenmandan sonra yağ yakımımda olumsuz bir etkisi olur mu.

5. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kafama takılan bi kaç soru daha var onlarada cevap bulursam başka sorunum kalmayacak 1=benim göğüs bölgemde yağlanma var,göğüs çalışırken 5 kilo ile 3 setten 25 tekrarmı yapim yoksa 7 kilo ile 3 setten 10-12 tekrarmı yapim.yağlanmayı azaltmak istiyorum. 2=tam tersi kol bölgemde fazla yağlanma yok ve kas yapmaya müsait. biceps ve triceps çalışırken kas için 12 kilo ağırlıkla 3 setten 5 tekrarmı yapayım yoksa 7 kilo ağırlıktan 3 set 10-12 tekrarmı.

Sayfayı Paylaş