çalışma programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve duketemre tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben göğüs ön arka kol omuz karın bilek bacak kalça kası çalışmaya başlıycam bunun için kaç kg danbıl almam lazım bide bana bu çalışma programı yaparmısınız boy 1.80 civarı kiloda 50 falan hiç kas yok sade göğüs altındaki çizgi belli okadar yani bana hangi viteminler lazım bide yağlar kasa dönüyomuş ama kas yapmak için yağ yakmak gerekiyomuş bu nasıl oluyo bozuk türkçe için özür dilerim bide kaslar nekadar sürede çıkmaya belirgenleşmeye başlar tşk

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    kaç kg danbıl alacagın sana bağlı, kaç kg de nizamı yapıyorsan onu alacaksın

viteminler , bol karbonhidrat ve protein alarak beslenmelisin

yağlar kasa dönüyomuş böyle bir şey yok tamamen mit

Ayrıca egzersizler bölümüne bakarak hangı bolgeyı nasıl calıstıracagını ögrenebılırsın. sana tavsiyem forumu araştır kımsenin sana özel program yapacagını sanmıyorum

Başarılar

3. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    nizami derken 12 tekrardan 3 setmi bide tüm hareketleri 12*3 olarak yapsam olurmu bide 3 parça tavuk göğüsü (kızarmış) ve pilavdan yeterincee karbonhidrat proteyin gelirmi bunları çok tüketiyorum eyer öyle bişey varsa beslenme sorun olmaz son olarak yağma yakmam gerekiyomu çok yağda yok zaten bende kemiklerim sayılıyo öyle diyim

4. brhmcr

brhmcr Guest

BOl bol yemek ye ve forumda yeni baslayanlar ve beslenme forumlarini hatmetmeden konu acma :)

5. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    tmm haklısınız özür dilerim

Sayfayı Paylaş