çalışma programı tavsiyeleriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bayulgen tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bayulgen

bayulgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

bir süredir üye olmadan incelediğim kapsamlı forumunuza, evde yaptığım çalışmaları nasıl düzene ve verimliliğe taşıyabileceğim hakkındaki fikirlerinizi öğrenmek için üye oldum.

Yaşım 24, kilom 66, boyum 1.74.

Evdeki aletlerim:
    Delta 50 Kg. Döküm Dambıl Çanta Seti
    http://www.hepsiburada.com/delta-50...aspx?categoryid=387329&productid=spordelta584
    Delta Ab Rocket
    http://www.hepsiburada.com/delta-ab...px?categoryid=27012456&productid=spordelta123

ek olarak kum torbası, boks eldiveni ve ayağa bağlanabilen ağırlıklardan da aldım.

İş durumumdan dolayı dışarıda bir yere gitmeye pek zaman yok. Sadece Pazar günleri boşum ve hafta içi işten eve yaklaşık saat 23:00'te geliyorum. Dolayısıyla tavsiye edeceğiniz programı bu saatlerden sonra uygulayacağım.

Şu anda 5 kiloluk dumbell oluşturup, bunu sol ve sağ elimle ayrı ayrı 3x10 çalışabiliyorum fazla zorlanmadan. Yukarıda adresini verdiğim mekik aleti ile de 3-5 dakika aralıksız çalışabiliyorum. Tam anlamıyla yeni başlamış değilim, ciddi bir program olmadan ve düzensiz şekilde bu güne kadar çalıştım.

Sizden öğrenmek istediğim konu, bu aletleri kullanarak bir hafta içerisinde hangi gün hangi antrenmanlarla vücut geliştirmesinde ilerlerim ve mümkünse çalışmalarıma kum torbasını da dahil ederim. Bu bağlamda bir çalışma programı tavsiye ederseniz memnun olacağım. Şimdiden teşekkürler.

2. bayulgen

bayulgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikirlerinizi bekliyorum.

3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları: