çabuk yorulmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve esesfrkn10 tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim kaslar çok çabuk ve çok yoruluyor.Özellikle omuzun ön tarafı(göğüsten taraf)telefonla konusuyorum 2-3 dakka sonra ağrımaya başlıyor bunun için nasıl çalışmam gerekir acaba ordaki kas kütlesimi ağırmı çalışmalıyım ne yapmalayım

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    O bölgedeki kasların zayıf kalıyor demek ki birkaç egzersiz yapabilirsin.Spor salonuna kayıtlı değilsen dumbella front lateral raise ön omzu çalıştırır.

esesfrkn10 bunu beğendi.
  3. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    tmm da ben 2 aydır evde çalışıyorum zaten sormak istediğim bu sadece omuz için değil diğer bölgeler içinde geçerli söylediğim eksiği gidermek için ne tür çalışma yapmam gerekir (süperset,drop set,hacim veya kaç tekrar gibi hangilerini yapmam lazım)

4. aegean35

aegean35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de fitness a yeni başladım ama yarım saat içinde çabuk yoruluyorum ve komik sayılabilecek ağırlıkları bile kaldırmakta zorlanıyorum.Bir öneriniz var m?

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kaslarını çok yorarsan aşırı cinsel yaşam uykusuzluk uzun süreli açlık vb gibi diğer etkenler gibi bi sürü sebepten dolayı bu durum olabilir

6. Cihat92

Cihat92 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    2 kg den başla 1 veya 2 fata 2 kg ile DÜZENLİ çalış. 2. haftadan sonra Kasda gelişme olur ve 4-5kg lere çıkartabilirsin.

7. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    kaldırabildigin agırlık ile çalış örnegin 5 kg son set 7.5 veya 10 kg ile bas 2-3 hafta içinde kaldırabiliyo duruma gelirsin 7.5 veya 10 kg

Sayfayı Paylaş