çıkık omuz kemiği

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve doky tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    omzumda köprücük kemiğinin bitimi olan bu kemik resimdeki gibi çıkık bu niye olur zayıflıktan falanmıdır yoksa genetikten mi yoksa gelişme çağında ağırlık kaldırmaktanmı kaynaklanır bir bilgisi olan varmı bu konu hakkında??

Ekli Dosyalar:

2. umuty17

umuty17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vallakardeş bndede var genetik olsa gerek okaar da kötü bişiy diyil ama

3. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yani bunun gelişme çağındaki çalışmayla bir alakası yok öylemi?? sadece genetik. lütfen bilgisi olan varsa yazsın

4. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim moralini bozmak istemem ama bu duzelecek birsey degil.. bendede var bu ama omuz yapimin bozuk oldugunu kabullenip seklini duzeltmek icin bayagi bir calistim ne cektigini biliyorum. omuzun genis olmasina ragmen omuz basi assagda oldugu icin nasil hissettigni biliyorum
    benim tavsiyem
    bol bol trapez ve omuz calis. barfixede agirlik ver zaten trapezlerinde iyi gorunmuyor(ama vucut cok guzel) durusunda kamburluk varsa duzeltmeye calis. omuzunu salarak degil geriye cekerek dik yuru dedigim gibi omuz calismalarina agirlik ver bence ve bunu kafana takma buyutulecek birsey degil

5. 03ibo03

03ibo03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dosdum benim de köprücük kemiğim altı aydır çıkık doktorlar tehlikeli ve zor olduğu için ameliyat yapmıyorlar fakat ben bu görünümden çok rahatsızım acaba sizin omuzunuzdaki çıkık için herhangi birşey yaptınızmı veya zamanla birazdaha görünümü düzeldimi beni bilgilendirir misiniz.

6. 03ibo03

03ibo03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bende de var şu anki durumunuz hakında beni bilgilendire bilirmisiniz tel 05313585111

7. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Çıkıklık her iki tarafta da mevcut mu ? Eğer öyleyse büyük ihtimal genetiktir.

Sayfayı Paylaş