Üstatlar lütfen bir tavsiye verin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ace1 tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ace1

ace1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Degerli üstadlarim 4 aydir bb yapmaya calisiyorum kendime gore sacma sapan programimla neyse son bir haftadir sizin sitedeki tum makaleleri okudum. Be bir çok seyi yanlis yaptigimi anladim. Neyse uzatmiyayim simdi fotograflarimi atacagim IMAG0184-1-1-1.jpg IMAG0181-1-1-1-1.jpg IMAG0182-1-1-1.jpg sorum, Bu fotograflara bakarak, sizce hacime mi gireyim kardiyoyami...

2. ace1

ace1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yok mu önerisi olan ?

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Vücudun yaģli ama kas kütlende yok arada kalmışsın :) şu an definasyon dönemi ama kütle olmadan define olursan kötu bi vucudun olur bulka girmek içinde geç . Bence yaz sonuna kadar yaģ yakip ayni anda kas yapmaya caliş. Bu çok zor düzgun beslenmen lazim ve uzun süren bir olay.

Insülin: Aynı gün hem kas inşaası hem de yağ yakımı nasıl yapılır? | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Nisan 2014 ---
    Yaz sonuna kadar toparlanirsin bjraz. Yaz bitince bulka gir kas kutleni arttirirsin.

4. ace1

ace1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    blonde yaz kis onemli degil benim icin.bu vucut sana ait olsa ilk ne yapardin bulk mu kardio muv(yani yag yakma mib)

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hacime mi , definisyona mı gireceğine programı uyguluycak kişi seçer.Ben ne desem kendi kafamda senin vücudunu getirmek istediğim yere göre cevap veririm.Önümüz yaz iyi bir görünüm istiyorsan definisyon ile bi 3 ay geçirip yaza daha iyi girmeni öneririm.
    Sporu evde yapıyorsanda kendin program yazma konusunda bilgin yetersizse ilerleme ki gelişimin konusunda kesin adımlar atabilesin.

Sayfayı Paylaş