Üstadlarımı Konuma Bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve egva tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. egva

egva Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Merhaba arkadaşlar bb başlıyalı tam 1 ayımı doldurdum şuan dışardan bakınca pek bişey yok olmıyacağınıda biliyorum bu kısa sürede aklıma bazı sorular takıldı siz üstadlarıma sormak istiyorum,

Yaşım: 18
    Boy: 1.75
    Kilo:49

Arkadaşlar gördüğünüz üzere çok zayıfım zayıflığımın kas yapmamda bir dezavantajı olurmu birde öğrenci olmamdan dolayı maddi durumum yerinde değil protein tozu vb. her zaman alamam sadece bi kaç ay sonra belki 2 3 4.5luklardan alabilirim protein tozu vb kullanmadan gelişmem mümkünmü sizce? dışardan bakıldığında değişimimin fark edilmesi ortalama olarak kaç ayımı alır bu soruyu sormam sizi kızdırabilir mazur görün insan merak ediyor sonucta boy ve kiloma bakarak tahminlerde bulunursanız çok sevinirim.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozu olmadan da gelişmeniz mümkün. Protein tozu günlük protein ihtiyacınızı karşılayamadığınız zaman kullanılması gereken bir şeydir. Yada yüksek protein amaçlanıyorsa. Yani sizin anlayacağınız günlük düzenli beslenme size yeterli olacaktır. ( tabi ki beslenme konusunda konuları incelerseniz daha açıklayıcı olacaktır. )

Zayıf olmanız bu spor için bir sorun teşkil etmiyor. Bu sporu yaptıkça ve düzenli beslenme ile zaten kilo almaya başlayacaksınız.

Şu kadar süre de şöyle olursunuz demek doğru olmaz. Ama 2-3 ay sonunda vücudunuzda ki değişimleri gözle görmeye başlarsınız. Biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

3. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Protein tozu kilo aldırmaz. Gainerlar var kilo alımı için yani karbonhidrat+protein karışımı. Sana esas etki eden karbonhidrat olacak.

Diğer türlü sadece doğal besleneceksin zaman gösterir onuda

manken bunu beğendi.
  4. manken

manken Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle.....

Sayfayı Paylaş