Üst göğüs gelişimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    evet beyler, benim göğüs kafesim yapı gereği biraz dışa çıkık. Çok kötü görünüyordu spora başlamadan önce, şimdi 7. Ayımdaym göğüsler biraz gelişti fakat gogsumun önü dışa çıkık olunca üst göğüs nerdeyse 0 ve görüntü olarakta, uzaklaştıkça kötü görünüyor. Ne olur bana yardım edin taktm kafayı:(

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

yani göğüs kafesim düzgün olsa muhtemelen en çok gelişen yer göğüs olurdu ama şu an en kötü yer :( boy 180 kilo 60 falan

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

yani göğüs kafesim düzgün olsa muhtemelen en çok gelişen yer göğüs olurdu ama şu an en kötü yer :( boy 180 kilo 60 falan

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    İnc benc ihmal etme

Jesus bunu beğendi.
  3. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bir de incline yaparken beli sehpadan uzaklaştırma ağır gireceğim diye... Incline pressi flat bench presse çeviriyor insanlar salonda ağır gireceğim diye... Aynı şekilde shoulder pressi de incline presse... Forma önem ver, incline press ve incline flyı ilk 2 egzersiz olarak yap... Benchde açı 45 derece kadar dik olmasın, 30'a indir... Bir süre böyle devam et bakalım sonra sonuçları yazarsın...

StormBlast ve enter33 bunu beğendi.
  4. bulent1

bulent1 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    şaşırt vücudunu haftada 2 yap göğüs'ü ama antremanlar tamamen birbirinden farklı olsun. 3 hafta bu şekilde daha sonra tekrar aynı dumbell ile yapmayı unutma !

5. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    bunları yapıyorum zaten ama ayrıntılara dikkat edeceğim başka püf nokta vesaire lazım bana tecrübeli abilerden sizlerden :)

6. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Hareketin formunu oturtmaya calis , ön omuzunla değil üst göğsünle bas genelde cogu kisinin düstügü hata budur.Incline barbell ın yanında incline dumbbell pressi de eksik etme ve kilo almaya calis bir seksen boya altmıs kilo oldukca düsük .

enter33 bunu beğendi.
  7. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    ya bide ben barbelle yapamıyorum nedense. full dumbell giriyorum inchline da

Sayfayı Paylaş