Üst GÖĞÜS antrenmanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ko tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ko

Ko Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun yaptığım göğüs antrenmanında aşağıdaki programı denedim;üst göğüsüm vücuduma ordanla daha zayıf olduğu için öneride bulunursanız olumlu olumsuz,yardımı dokunur.

• [*]Reverse-Grip Bench Press: 3 sets of 8-12 reps
      [*]Flat Bench Press: 2 sets of 8-12 reps
      [*]Incline Dumbbell Press: 3 sets of 8-12 reps
      [*]Incline Dumbbell Flye: 3 sets of 12-15 reps
    Superset:
    Low-Pulley Cable Crossover: 3 sets of 12-15 reps
    Incline Dumbbell Press: 3 sets of 12-15 reps

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiye olarak soyle olabilir :
    incline bench press - inc. dum. fly - bench press - dips(yada pull over veya hiç yapmasanda olur. eger yyeterli çalıştıgını dusunuyorsan.) yada :
    inc. dum. press - bench press - inc. dumb.fly - dumb. fly olabilir. veya o gun sadece ust gogus girilecekse :
    inc. bench press - inc. dumbell fly ( buikisi çift sistem olacak. yani biset ondan bi setde digerinden olmak uzere 4er set olabilir. yada 5 . fazla beklemeden peşpeşe girmelisin.) - ucuncu hareketin dips olacak. en sonda esnetmek için uc set hafif kilolarla pull over. yada pull over yapmada esneme hareketlerine gec.

emregunes bunu beğendi.
  3. Ko

Ko Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiye için teşekkürler ama benim göğüsün üst kısmında sorun var onuda birtek bu antrenman sistemiyle çalıştırabıldım,böyle bi antrenman yapmadıysan yazdıklarından ziyade 1 dene derim çünkü;RESMİ'ni koyduğum bölgeyi ben birtek REVERSE GRİP BENCH PRESS' le çalıştırabıldım

Ayrıca yazdığın program superset olucak :) (2 hareket dinlenmeden girilir ve bittiginde 1. set tamamlanmış olur) benim programımda süpersetle bitiriliyor zaten

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      64,7 KB
      Görüntüleme:
      362

Sayfayı Paylaş