ÜrünLeri Nasıl KullanmaLıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve crbatu tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    eLimde bu urunler var fakat hangısını ne zaman kulanmam gerektıgı konusunda bılgım yok aydınlatırsanız sevınırım bu arada aralarında gereksız bir ürün yada eklenmesi gereken bir ürün varsa onuda soylersenız cok mutlu olurum iyi gunelr dilerim

no xplode , assault , hydro whey , birde sadece creatin

2. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ilk olarak bu sporu ne zamandır yapıyorsun. Alt yapın var mı?. Yaşın kaç? hiç bir bilgi vermemişsin.

supplementlere gelince:
    no xplode ve assaoult aynı ürünlerdir. Bir tanesi bitsin diğerine başlarsın. Spordan önce kullanman lazım.

Whey protein spordan hemen sonra kullan. sabah kalktığın zaman ilk olarak da içebilirsin.

creatin spordan önce yada sonra kullanabilirsin. ben şahsen önce kullanıyorum.

3. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın kardes ha birde unutmadan xtend var yazmayı unutmusum bunu ne zaman kulanıcaz. yani no xplode , assault , hydro whey , xtend , birde sadece creatin
    yasım 27 boy 180 80 kg 4 senelık bır gecmısım var

4. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bunlara ek olarak x-tend'i 1 servis spor sırasında kullanabilirsin

5. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    anladım fakat benım 2 3 kg kadar bır eksıgım var proteın tozunu cıkarıp yada bir baska urunu cıkarıp gainermi kulansam gainerlerde cok şişirio gobek yapio kararsızım doğrusu yada bu urunler ztn kilo aldırırmı ne diyorsun

6. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Şahsi olarak o 2-3 kilo çok büyük bir fark yaparmı bilmiyorum ama kullanmaya başlayacağın supplementler ile daha iyi spor yapacağını düşünüyorum. Ağırlıklarda bir artış olacağını düşünüyorum ve o 2-3 kg yu en kısa zamanda toparlayacaksın. Gainer kilo aldırır evet ama spor yaptığın sürece göbek yapacağına inanmıyorum. Ben wheyden yana kullanırdım hakkımı. Burda benden çok daha tecrübeli kişiler var onlarda işallah cevap yazarlar.

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kilo alıp vermek gün içinde aldığın toplam kaloriyle alakalıdır. Kaç kere söylendi forumda. Yanlış bilgilendirme yapmayın gainer kilo aldırır diye.

Hydro whey sabah kalkınca isteğe bağlı antrenman sonrası.
    Assault ve noxplode aynı kategori ürünler. Biri bitince diğerini kullanırsın. Antrenmandan yarım saat önce mutlaka boş mideye.
    Kreatin 5gram antrenman sonrası yada 2.5gram önce 2.5gram sonra. Çay kaşığı 2.5gram tatlı kaşığı 5gram gelir.
    Xtend antrenman sırasında yada sonrasında 1 ölçek.

Kullanımları budur. 4 senelik geçmişi olan ve bu kadar ürün kullanan birine beslenmenin öneminden bahsetmiyorum bile. Kolay gelsin

8. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kreatin ne zaman oncesi ne zaman sonrası bir saat oncesi bır saat sonrası gibi?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:38 ----------

hydro whey shakerde çok kopürüyor kopurmemesı ıcın ne yapmalıyım

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü hiç kullanmadım bilmiyorum ne kadar köpürdüğünü. Benim için hiç sorun olmamıştır dikkat etmedim. Çalkaladıktan sonra 1-2 dk beklersen bence köpüğü gidecektir en azından azalıcaktır.

Kreatin 20-30dk önce alabilirsin. Antrenman sonrasında da wheyin içine atabilirsin sorun olmaz.

10. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi bu creatini aldıgımız zaman malüm guc artısı terleme oluyor off gunler calısma olmadıgı ıcın alınan kreatin vucutta kalıyor atamıyoruz bu sorun olurmu yoksa off gunler dozaj mı dusurmelıyız yada hiç mı kullanmamalıyız aydınlatan olursa sevınıcem

Sayfayı Paylaş