Ürün kullanımı tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cihan Mert Alkan tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cihan Mert Alkan

Cihan Mert Alkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Daha önce hiç spor salonuna gitmedim. Ne kadar istesemde, yoğunluk sebebiyle böyle bir şey de ek mümkün gözükmüyor.
    Problemim yaş/kilo uyumsuzluğu.. Zayıf bir yapım var. Çoğu zaman psikolojik olarak rahatsız oluyorum. İyi bir işim olmasına karşın kendimi diken üzerinde hissetmeme sebep oluyor. Aklımdan geçen, zayıf bir insana ne kadar güvenilebilir gibi. Ailem, çevremdeki insanlar, kız arkaaşım bana zayıfsın demeleri beni çok bunaltıyor, bunalmaktan ziyade çok üzüldüğümü bazen ağlamak istediğimi söyleyebilirim :)) Her neyse bunlar ayrı konu :)

Boy; 178
    Kilo; 54
    Yaş; 24

Bir hevesle evde çalışmak için, yay ve barfix ve şınav aleti aldım. Ayrıca şu ürünleri aldım;
    - Hardline Pro gainer
    - Hardline Nutrition Carbopure
    - Hardline Nutrition Amino 9000
    Daha farklı bir ürün olarak;
    - Nestle Nutrition, Resource Glutamin 5gr (bundan 4 kutu aldım 50li paketlerden)

(Ayrıca yemek öğünlerini şimdiden düzene koydum.)

Zayıf olmama rağmen az çok bir kas yapım var. Lise zamanlarında spor yaptığım için kol kaslarımı sıktığım zaman standarttan büyük duruyor biraz da gögüslerim var..

Şimdi evde çalışıp kilo almak istiyorum. Kısacası tişörtüm ve pantolonum üzerimde şık dursun istiyorum..

Sizce bu ürünleri kullanmam fayda sağlar mı?
    Nasıl bir program izlemeliyim?
    Neler söyleyebilirsiniz?

Az da olsa yorumunuza çok ihtiyacım var..

Şimdiden teşekkür ederim..

2. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    evde çalışacağın vakit ile spor salonuna gitmen bence daha mantıklı olur.

ama illa ki evde çalışacağım diyorsan ki kafanda onu belirlemişsin forumda evde çalışanlar için bir kaç program yazmıştı arkadaşlar onlara bakabilirsin.

yeni başladığın için gainer yeterli olur diye düşünüyorum.

gaineri her öğünden sonra 1ölçek, antremandan önce ve sonra kutuda belirtildiği ölçek miktarınca tüketmelisin.

amino'yu ne akla hizmet aldın anlamış değilim sanırım araştırmadın :)

carbopure'yi ise antremandan önce alman yeterli olacaktır.

3. Cihan Mert Alkan

Cihan Mert Alkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler. Biraz okudum forumu sanırım spor salonu doğru tercih olacak.. Yakındaki spor salonlarını bir gözden geçireyim..
    Bu arada ben içtim birkaç defa amino asitten.. Zarar mı verdim yoksa? :)

4. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28

tabiki de hayır. ancak kullanmanı erken bulduğum için söyledim. sana şimdilik gainer yeterli olacaktır diye düşünüyorum ama madem almışsın kullanmanın bir zararı yok :)

edit : abartmadan :)

5. Cihan Mert Alkan

Cihan Mert Alkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim :) abartmam. Şimdiden gainer e başlayım. Çok hevesliyim. Umarım taviz vermeden devam ettiririm, ve sonuçları alırım.

6. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Gözünün önüne yemebilecek ne gelirse geldisin yemeden bırakma ! Yaglı sekerli dememen gereken bi noktadasın su anda, onun yanında antrenmanınıda iyi yaptıgında tabikş gelisim kilo alıcaksın, basarılar :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş