Ünlü programları uygulamak doğru mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve boocuk tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. boocuk

boocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Merak ettiğim bir konu var. Ünlü oyuncuların filmler için uyguladığı programları uygulamak doğru mu? Mesela Brad Pitt in Fight Club filmi için yaptığı program veya Christian Bale nin defalarca yaptığı kilo alıp verme işlemi. 5-6 ay gibi bir sürede bu görüntülere kavuşabiliyorlar. Bu nasıl oluyor ?

2. sthammer

sthammer Guest

brad pitt'in göğüslerinde implant denilen silikon olduğunu biliyorum ama christian bale inanılmaz, makinist filmi için 52 kiloya düşmüş, uyguladığı özel diyetinde elma yiyerek ve doktor kontrolünde vitamin takviyesi yaparak anoreksik bir kıvama gelmiş, biraz daha zayıflamak istese de hayati tehlikeden ötürü vazgeçilmiş, benzer konular var https://www.bodyforumtr.com/vbforum/christian-balein-6-ayda-gecirdigi-t14310.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/christian-bale-ve-kilo-al-t49159.html

hızlı kilo alıp verme iyi bir şey değil onu biliyorum, iç organlarda yağlanma oluyor, vücutta deri çatlamaları vs.

boocuk bunu beğendi.
  3. newguy12

newguy12 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yanlış olur. Bir kişi A programından çok iyi verim alırken, diğer kişi aynı verimi alamıyor. Her insanın en iyi verim alacağı bir program oluyor genellikle. Bence spor salonundaki temel programlar ile başlanıp ilerledikçe ve vücudumuzu tanıdıkça kendimize en uygun programı tasarlamalıyız.

4. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Brad pitt gibi vucudu ve fiziginden para kazanan aktör gidip implant taktırmaz. Filmlerinin öncesi sonrası var. 90lı yıllardan truva filmine kadar formunu gayet duzgun korudu. Onların programı oynayacakları filme göre özel hazırlanıyor.

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Beslenmen onlar kadar sağlam ise olur.

6. boocuk

boocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Birebir uygulamak da yanlış gibi genetik faktörler de işin içinde var. Vücudumuzun vereceği tepki aynı olmayabilir kanaatindeyim.

7. kiss

kiss Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara, İstanbul
    aynen öyle.. mesela ben madonna diyeti diye bir saçmalık yapmıştım. sabah kahvaltı yerine 1 yumurta akı ve 1 fincan koyu neskafe ile.. 2 haftada 8 kilo verip 14-15 kg almıştım..
    şimdi 2 yıl düzenli spor ve diyetle 20 kilonun üzerinde verdim..
    ünlülerden uzak durmak en iyisi...

Sayfayı Paylaş