Üç ay oldu ama tam istediğim verimi alamadım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Suat86 tarafından 20 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    Daha önce düzensiz olarak evde çalıştım, olmadı bir iki ay salona gittim baktım olmuyor düzenli spora başlamaya karar verdim. Başlayalı neredeyse üç ay oluyor fakat tam olarak istediğim verimi alamadım. Kollar, göğüs hafif şişmeye başladı ama göbekteki yağlanmanın önüne geçemiyorum. Protein tozu kullanıyorum, boyum 177, kilom 71. Beslenmem fena değil, tavuk, lor, yumurta, yulaf, çerez türü şeyler tüketiyorum ve günlük protein-kalori oranını hesaplıyorum. Günlük 130gr protein, 2400kalorilik yemek programı uyguluyorum.
    Haftada üç gün spora gidiyorum geri kalan günlerde evdeyim, işim gereği home ofice çalışıyorum yani nerdeyse sürekli oturuyorum spor dışında. Öneriniz nedir, off günlerde evde kardio çalışmam gerekir mi ? Koşu bandı falan alayım mı ya 3 günlük programımı 4 güne mi çıkarayım. Lütfen profosyonel arkadaşlar bir göz atsınlar. Programım şu şekilde :

1. gün
    göğüs;
    -bench press, incline bench press, butterfly machine, incline dumbbell fly

triceps;
    -dips, cable pushdown, overhead bar press

2.gün
    omuz;
    -dumbbell lateral raise, bar military press, bar upright row, machine rear raise

sırt;
    -lat pulldown, barbell bent-over row, cable seated low row, back raise

3. gün
    bacak;
    -back squat, calf raise

biceps;
    -drag curl, hammer curl, seated preacher curl, Close-Grip Standing Barbell Curl

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende 3 gun gıdıyordum 6 gune cıkardım antremanı hafıflettım soyle

1 gun kardıo ertesı gun body seklınde hafatda 6 gun gıdıyorum

eskıden haftada 3 gun gıdıyordum ayn ıgun hem kardıo hem body yapıyordum yoruluyordum hem 6 gun olunca evde pc basında oturmamıs oluyorum

kılon fazla degıl karın bolgen cok kotu olmamalı ama mekık cekmıyorsanız karın sarkar bende kıloluydum ama asla karın bolgemden sıkayet etmedım sureklı mekık cektıgım ıcın karın bolgem sıkı duruyor derı altındakı kaslar derıyı sıkılastırıyor yagı yanı sallanmıyor

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu 3 günü nasıl çalışıyorsun 1 gün çalışıp 1 gün off mu . yoksa 3 gün peş peşe mi çalışıyorsun.

Sayfayı Paylaş