Özelliklere Göre Uygun Program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve _DmC_ tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _DmC_

_DmC_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim Yaşım 13 Kilom 40 ağırlıkla çalışmaya yeni başlıyacağım bana göre bir program arıyorum.5 kiloluk 2 tane ağırlığım var 1 haftada hangi adale bölümlerini çalıştırmam gerekli ve kaç kilo ağırlık kaldırmalıyım?Set ve tekrar nedemek bilmiyorum body terimlerine baktım hala anlamış değilim.Doğal yoldan protein ve karbonhidrat için neler yemem ve içmem gerekir ?Gelişim döneminde olduğumu biliyorum ama body başlamak istiyorumdumbellllsİlgilenip sorularıma cevap verirseniz sevinicem.;)thums:

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
  3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    daha yasın kucuk agırlık calısma bence.
    Gelısme donemınde oldugunu bılıp hala ıstıyorsan bu sporu ne kadar saglıklı yapabılırsın onuda blmıyorm.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yaşın küçük derken kimse şaka yapmıyor aslında..amacımız seni spordan soğutmakta değil..sadece belli yaşa kadar bu spordan medet ummaman..diğer takım ve bireysel sporlar gelişimin için çok daha faydalı olacaktır..ayrıca vg ciddi bir sosyal hayat ister ve kesintisiz yapmakta fayda vardır..öğrencilik hayatında bunu yapmaya kalkarsan eğitiminden olma riski var..
    diğer sporlarda hem body için bir altyapı oluşturmuş olursun..yine doğal beslenmene itina gösterirsin..

17 yaşına geldiğinde ufaktan başlarsın..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/13-ya-vg-program-talebi-t15425.html

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş