Özel beslenme programı / yeni başlayan

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve massmedia tarafından 2 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. massmedia

massmedia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar aranıza yeni katıldım günlerce forumu okuyorum ve çok iyi bilgileniyorum o yüzden herkese teşekkür ederim.
    Benim durumum biraz özel olduğu için yeni başlık açmak zorunda kaldım.Öncelikle durumumdan bahsedeyim 184 boy,76 kg,20 yaşında,3 haftalık bir vg ciyim.Beslenme konusunda oldukça sıkıntı çekiyorum çünkü bazı yiyecekleri (örneğin yumurta,bal,yoğurt,zeytin,beyaz peynir,ayran,sebze) yiyemiyorum.Kendimi ne kadar zorlasam da maalesef tüketemiyorum.Ayrıca geç saatlerde yatıp aynı şekilde geç saatte kalkıyorum (öğleden sonra 3-4 gibi)
    Forumu okuyunca günde 5 öğün,sabahları bal,yumurta gibi programlar var fakat dediğim gibi benim yiyecek ve uyku problemim var.Sorum ise bu saydığım yiyecekler dışında bana nasıl bir program hazırlayabilirsiniz (tavuk,ton balığı,et,mısır,süt gibi besinlerden aynı değerleri almam mümkün müdür acaba?) ve günde 5 yerine 2-3 öğün olması çok fark eder mi?

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumu yeterli okusan bunlari da gorurdun,son yazdiklarinda protein kaynagi kullanabilirsin.ogun ve uyku bozukluklari ile forumda cok bilgiler var lutfen biraz daha oku ve arastir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş