Örneğini görmediğim omuz hatta omurilik alemeti

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve CruelKing tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    geçmiş olsun
    280kg epey fazla geldi bana
    kaç kilosun boyun kaç yaşın ne?
    bence fazla ağırlık basma inş. herşey düzelir
    ama doktora git kesin tanı konmadan bırakma

2. xLman

xLman Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    konya
    insanların bu kadar şaşırdığı normal tahimini 85 maks 100kgsin boyunu bilmiyorum tahmini konuşuyorum ağırlığının 3 katını kaldırıyorsun en son halterden gördüm dünya şampiyonu oldu naim süleymanoğlu
    20x14+bar=292.5 falan hatta fakat lbs dir bence türkiyede lbs kullanan spor salonuda görmedim orasıda ayrı bir konu

3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Mubarek ne calfmis vallahi , ayrıca bi maths hatası var galiba

7x20 plaka sola 7x20 sağa etti 280 , smith machinede ortalama 40 kilo desek 320 etti
    Kendi ağırlıgınıda ekleyebılrz mesela baya bi yük kaldırıyosn kalflerınle :)

Ama hareketi düz platformda yaptıgın ıcınde bu kadar rahat yapabılıyor olabılırsın mesela alta şöyle bir platform yerlestirip dene.
    Emin ol fifti fiftinin fiftisine iner ağırlıklar :) Bench sehbasının ayak uclarıı olabılır mesela düzise onlar uzernden yapabılrsn

CruelKing bunu beğendi.
  4. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Sağ el çalış, fotoğraflarda elinin "ne ayak?" modundan kurtulması lazım.

5. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    kesinlikle bilen bir kişisin ve forumun bu kadar tepkisine göre ciddiye alıpta verdiği yoruma hak verdiğim bir kişi büyük ihtimal ondan haltercide yaptılar(oysa hareket calf) anlamıyorum.Yasım 19 vücüt bu spor geçmişim var 92 kilo 182 boy.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

Lbs kilo diye yazacak kadar aptal olsam o agırlıga kestirip girmem zaten sen hareket neymiş ona bir bak,boş konuşmayın mantıklı yorumları okuyun ve o açıdan düşünün eleştiri olmalı ama herkeste bu denli dalgaya vurmamalı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:21 ----------

salonumda o alet yok inanın hiçte yapmadım onda uzun bir geçmişim yok sporla 3 ay ugrastım gecmişim var ama salonda 3 ay,ama cekemeyen ve şaşıran kişiler şimdi der fotolarda sahte :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:24 ----------

sağ el çalışmadıgımdan öyle oldu, eminim sen gun aşırı çalışıyor eksik etmiyorsun ki ilgin o yönde olmuş, teşekkürler :p

6. radozo123

radozo123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ufak bir kırık:( 7. cervikal vertebranı kırmışsın.ufak filanda değil yani.trafik kazalarında filan görürüm genelde bu kırıkları.kolun değilki alçıya alıp 1 ayda iyileşsin.dua et sinirlerini kasların kurtarmış.iyi bir spor uzm. ve nörologla görüş.
    geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş