Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dövüşçü tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dövüşçü

Dövüşçü Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar , Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek isterim ve konuyu yanlış yerde açmış olabileceğiminde farkındayım eğer öyleyse şimdiden kusura bakmayın.

14 yaşındayım . Kilom 60 , Boyum 1.70 . Kickbox yapıyorum, Ama boyuma göre kollarımın çok zayıf olduğunu söylüyorlar. Bunun için eve dambıl alıp çalışmalaramı başlamalıyım ? Eğer bir kas olayına girersem göğüs kasıda yapmak istiyorum. Ve elbette omuzda . Omuz kası yapmak için ağırlığımızı boyundan yukarı kaldırdığımız için boy uzamasına engel olacağını söylüyorlar. Boyumun engellenmesini istemiyorum. Ne önerirsiniz ?

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Kıckboks ıdmanından sonra şınav ters şınav alkıslı şınav (çekebılıyorsan ) genıs tutuslu barfıks dar tutuslu barfıks duzenlı sekılde yaparsan ve duzenlı guzel beslenırsen kolların ıle vucudunda gelısır zaten kıckboks yapıyorsun tum vucudunu calıstırıyorsun idmaın hakkını vererek yap.. yetersız gelıyorsa evde dumbıl ıle calısabılırsın.. forum da bıceps triceps omuz dıye arama yaptırırsan hareketlerın nasıl yapılacagını hangı hareketlerı yapacagını detaylı ogrenırsın.. halter tarzında agırlık kaldırmadgın surece boyunu etkılemeycegını dusunuyorum.. Konuyu da yanlıs yere acmısın ..

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kapanmıştır

Önceki Yer:duyurular

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş