Önerileriniz gerekli (13 yaşında 5 ay yaptım şimdi 14 )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aziz Yıldırım tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aziz Yıldırım

Aziz Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba öncelikle ben Aziz Bursadan aranıza katılıyorum ben 2000 ocak doğumluyum ve 2012 yılı kasım ayında 6 ay bodye gittim sonra bıraktım bundan 3 ay önce gene başladım ve ramazandan sonra devam edicem 2 haftadır gitmiyorum.

Eklere resimlerimi attım göbek ve baldırlarımda bayabi yağ var bunları hızlı yakmak için öneri verirmisiniz birde ben bayabi ağır çalışıyorum yani programın yetişkinlerle aynı (squad ve bench pres falan yapıyorum ağır çalışıyorum derken omuz pres makinasında 30 kiloyla 15x4 yapıyorum mesela) ama ben bodye başladığımdan beri boyum arkadaşlarımla birlikte aynı uzadı ama sanki 1-2 cm az uzadı ama hiç uzamadı değil şuan 173 cm cıvarıyım ve 80 kiloyum sizce salona gitmelimiyim soksa evde dumbellarım ve bench im var onlarlamı çalışmalıyım.

Ayrıca beslenme konusunda yardımınız gerekiyor ben diyet yapamıyorum çünkü sebzenin hiçbir çeşidini yemiyorum sadece et ve hamurişi yiyorum :D

Spor yaptığım için yumurta ve süte çok önem veriyorum ama sizden değişik beslenme önerilerine açığım ama lütfen çok zengin işi olmasın yani daha öğrenciyim malum :D

Ayrıca vücudum hakkında her türlü yoruma açığım bu vücüt toplam 7 ay salon çalışmasıyla oldu kolarımın kalınlığı 35 cm yaşın şuan 14 ocakta 15 olucam fakat 13 yaşında 5 ay yaptım 14 yaşında ise 2 ay salonda çalışma yaptım bunu lütfen göz önüne alın farkındayım yağlıyım bu sebeple kaslar çok çıkmıyor birtek trapez kasım çok çıkıyor :D

Sırt ve bacaklarda aşırı birşey belli olmadığı için koymadım isterseniz koyabilriim.
    SAM_8210.JPG SAM_8211.JPG

2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Hayatında hiç fifa 2000 oynamadin demi :D şaka bir yana sorduğun soruların cevabı forumda var.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leopara bunu beğendi.
  3. mayiaskaquestion

mayiaskaquestion Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Hangi liseye gidicen?

4. Aziz Yıldırım

Aziz Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam var doğru ama binbir çeşit şey var örneğin ben şuan kilo vermelimiyim bu kiloda hicim alarak devam etmelimiyim vede hacimim nasıl bunlar hakkında fikrinizi belirtirseniz sevinirim evet oynamadım :D
    473 puan şükrü şankaya a.l. yada ahmet erdem a.l.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş