Önerilere oldukça ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jls40 tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jls40

jls40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım boy 1.93 135 kıloyum. Hayatım boyunca hep şişmandım ama artık tak etti. 2 kere 6 aylık olarak salona yazıldım(para verdik sonuçta bedavaya gitmesn vicdan yapıp giderim diye ama) 2 sinde de hep 1.5 ay gittikten sonra bıraktım hiç olmadı devam ettiremedm. Koydum kafaya artk zayıflıycam fakat bu konularda ne etrafımda bilgili birileri var nede danışacağım insan. Salona yazılıcam düzenli şekilde gidicem artk da yağ yakıcılar var proteinler var bissürü şey bunlardan neleri kullanıcam sadece yağ yakıcımı yoksa 2si birden mi. Yani marka olarak sormuyorum da nelerı kullanıcam onları bilmiyorum sizden yardım istiyorum bu konuda. Keza diyet meseleside öle herkes dukan diyeti flan diyor ama salona giderken bu tür diyetler uygulanır mı ? Öncelikli meselem zayıflamak vücuda daha sonra geçilir bnim amacım ilk en az bi 110 kiloya düsmek. Önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

2. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum hedeflerini ufak ufak belirle ilk 130 a düşeyim sonra 125 e zihnen kendini şartla ve unutmaki sen spor yaptıkça vücut mecbur o fazla yağları atmak zorunda kalacak daha rahat etmek için eğer istiyorsan l-carnitin alabilirsin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş